دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

معابر منتهی به ایستگاه متروی تجریش ساماندهی ترافیکی می شود
شریفی، قائم مقام شهردار منطقه یک:

معابر منتهی به ایستگاه متروی تجریش ساماندهی ترافیکی می شود


معابر و میادین منتهی به ایستگاه متروی تجریش به منظور کاهش ترافیک و نظم بخشی به حرکت وسایل نقلیه و عابرین پیاده ساماندهی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهندس احسان شریفی قائم مقام شهردار منطقه با اعلام این خبر اظهار داشت: میدان قدس یکی از میادین اصلی و پر تردد شمال تهران محسوب می شود لذا با راه اندازی ایستگاه متروی تجریش و افزایش حجم مسافرین در این میدان ، شبکه ترافیکی و حمل و نقل عمومی به منظور خدمات رسانی مناسب به مسافرین ساماندهی می شود.

وی به طرح های آماده ی اجرا اشاره کرد و گفت: رفیوژ میانی خیابان شهرداری به طور کامل بسته می شود ، ایستگاه های اتوبوس و تاکسی در قالب پایانه تاکسی رانی خیابان شهرداری ساماندهی و پل مکانیزه عابرین پیاده نیز راه اندازی خواهد شد تا حرکت وسایل نقلیه و عابرین پیاده کانالیزه و ترافیک این محدوده روان شود.

قائم مقام شهردار منطقه یک خاطر نشان ساخت : طرح امتداد خط یک مترو از میدان قدس به سمت میدان تجریش و سپس پارک وی به شرکت مترو پیشنهاد داده شده و شهرداری منطقه یک جهت هرگونه همکاری با شرکت مترو اعلام آمادگی می کند.

وی افزود: اتصال خط سه مترو از شهرک قائم به خط یک نیز از دیگر طرح های در حال اجراست که شهرداری منطقه یک در حال تملک املاک معارض این طرح است.

شریفی خاطر نشان ساخت جهت ساماندهی ترافیک میدان قدس و خیابان شریعتی طرح های دیگری از قبیل ساماندهی و بهسازی پایانه تاکسی رانی ارم در شمال میدان تجریش و نصب پل عابر پیاده مکانیزه در ضلع غربی میدان تجریش به اجرا در آمده است.


  • معابر منتهی به ایستگاه متروی تجریش ساماندهی ترافیکی می شود

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.