دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

مرکز آموزش کاربردی نفت و گاز و صنایع وابسته در جزیره کیش تاسیس می‌شود
به همت احسان شریفی، معاون طرح ، برنامه و فن آوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد کیش:

مرکز آموزش کاربردی نفت و گاز و صنایع وابسته در جزیره کیش تاسیس می‌شود
با امضای تفاهم نامه ای با حضور مهندس شریفی، به زودی مرکز آموزش کاربردی نفت و گاز و صنایع وابسته در جزیره کیش تاسیس می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در تفاهمنامه ای که میان انستیتو شیمی کاربردی کشور روسیه و سازمان منطقه آزاد کیش به امضا رسید دو طرف بر گسترش همکاری های مشترک علمی، صنعتی و بازرگانی تاکید کردند.

در این تفاهمنامه که به امضای مهندس احسان شریفی معاون طرح، برنامه و فناوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد کیش و همچنین الکساندر الکساندرویچ شاپاوالوف، رئیس انیستیتو شیمی کاربردی روسیه رسید، روسیه آمادگی خود را برای معرفی منطقه آزاد کیش به شرکت‌های معتبر روسی جهت انجام سرمایه‌گذاری در بخش نفت و گاز و صنایع وابسته در جزیره کیش و انجام فعالیت‌های علمی، صنعتی و تجاری اعلام کرد.

معاون طرح، برنامه و فناوری اطلاعات سازمان منطقه آزاد کیش در حاشیه امضای این تفاهمنامه ابراز امیدواری کرد مرکز آموزش کاربردی نفت و گاز روسیه تا پایان سال آینده به منظور آموزش متخصصان ایرانی در جزیره کیش راه اندازی شود.

مهندس شریفی همچنین تصریح کرد: انیستیتو شیمی کاربردی روسیه ابراز تمایل کرده با توجه به فعالیت شعب بین المللی دانشگاه‌های داخلی و خارجی در کیش، دوره های تخصصی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در بخش نفت، گاز و پلیمر برگزار کند.

به گفته وی انیستیتو شیمی کاربردی روسیه با بیش از دو هزار متخصص یکی از بزرگترین موسسه های علمی - کاربردی این کشور در بخش نفت، گاز، پتروشیمی و پلیمر است.

این گزارش حاکی است در این مراسم همچنین الکساندر الکساندرویچ شاپاوالوف با اشاره به اینکه امکان همکاری مشترک متخصصان ایرانی و روسی فراهم شده است خاطر نشان ساخت: جزیره کیش مکان مناسبی برای راه اندازی مرکز آموزشی و علمی برای آموزش و تربیت متخصصان ایرانی است.  • مرکز آموزش کاربردی نفت و گاز و صنایع وابسته در جزیره کیش تاسیس می‌شود

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.