دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

حضور احسان شریفی در فهرست انتخاباتی گروه مهندسان اسوه

حضور احسان شریفی در فهرست انتخاباتی گروه مهندسان اسوه


احسان شریفی در فهرست انتخاباتی گروه مهندسان اسوه که برای شرکت در رقابت چهارمین دوره شورای شهر تهران اعلام شده است، حضور دارد.
به گزارش ستاد انتخابات احسان شریفی، گروه مهندسان اسوه متشکل از 25 نفر از متخصصان و کارشناسان تمامی رشته های مرتبط با مدیریت شهری است که در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران نامزد شده اند و در این رقابت حضور دارند.
در این فهرست انتخاباتی احسان شریفی کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر تهران با تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته ی مديريت فناوري اطلاعات(MITM) از سازمان مدیریت صنعتی و کارنامه ای درخشان در معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات صندوق توسعه ملی و شهرداری تهران به عنوان قائم مقام منطقه یک و چهار و معاون برنامه ریزی منطقه 18، حضور دارد.
این فهرست که  مهندس چمران سرلیست آن است، با نماد "اخلاق، سادگی، وفاداری و همدلی" و شعار "ارتقای منزلت شهروندی،کرامات انسانی و شهری با ظاهر معماری اسلامی" حضور خود را در انتخابات چهارمین دوره ی شورای اسلامی شهر تهران اعلام نمود.

در میثاق نامه این ائتلاف آمده است: گروه مهندسین اسوه متشکل از انسان هایی از جنس مردم با پیشینه ای از فعالیت ، تلاش و تخصص در تمامی رشته های مرتبط با مدیریت شهری با نماد ارتقاء منزلت شهروندی و کرامت انسانی در تعمیق تفکر بسیجی پا به میدان رقابت در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران گزارده و با مبنا قرار دادن چهار اصل اخلاق، سادگی ، وفاداری و همدلی به منظور حل مشکلات کلان شهر  تهران تلاش نماییم. بدین وسیله ما اعضای این گروه با در نظرگیری نکات فوق متعهد می گردیم : در زمان رقابت انتخاباتی و بعد از آن با تـأسی از آموزه های دین مبین اسلام و ائمه معصومین (سلام ا... علیـها ) تحت ولایت نائب امام زمان (عج) ولی امر مسلمین جهان ، حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) در جهت تحقق اهداف فوق الذکر از هیچگونه کوشش دریغ نورزیده و تلاش نماییم ؛ و به میثاقی که بسته ایم متعهد باشیم.

اسامی این لیست به شرح زیر است:
1.    آقای مهدی چمران
2.    سید محمود ابطحی
3.    محمد رضا مزجی
4.    سعید غفرانی
5.    حسن بیگی
6.    داود جعفری
7.    سید مصطفی میریان
8.    مهدی جوانمرد
9.    علیرضا بزرگی
10.    احمد نیکفر
11.    ابوالفضل قناعتی
12.    محسن پیر هادی
13.    حمیدرضا سیفی
14.    سعید مهذب ترابی
15.    علیرضا سودایی
16.    محمد تقی جانفشان
17.    مجید شایسته
18.    مجید فهمیده
19.    فرحناز قند فروش
20.    احسان شریفی
21.    محسن صادقی
22.    سید ابوالفضل حسینی
23.    امید ولاشجردی فراهانی
24.    محمد رضا سهیل نخایی
25.    مسعود کرمی

برای آشنایی بیشتر با این فهرست و اسامی دیگر به علاوه  احسان شریفی به آدرس الکترونیکی www.mohandesinosveh.ir مراجعه فرمایید.

  • حضور احسان شریفی در فهرست انتخاباتی گروه مهندسان اسوه
مسعود کریمی ورنوسفادرانی
سلام برادر اسم بنده مسعود کریمی ورنوسفادرانی با کد 6718
بهتر بود اسم ها را با کد انتخاباتی می زدید
نادري
با سلام
از قسمت هاي مختلف سايت بازديد كردم
حضور فعال و موثر نيروهاي جوان متخصص و معتقد وخوش فكر چون حضرتعالي كه به دنبال پياده سازي اسلام ناب محمدي و ارمان هاي امام و انقلاب در مجموعه شهرداري و شوراي شهر مي باشيد مايه پيشرفت و تعالي ايران عزيز خواهد بود
دعاگوي حسن عاقبت و سعادت دو دنيا براي جنابعالي مي باشم

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت