دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

احسان شریفی، توجه خاص به رفع مشکلات مردم داشته و دارد
حجت‌الاسلام دكتر شجاعي؛ استاد دانشگاه و امام جماعت مسجدالرسول(ص):

احسان شریفی، توجه خاص به رفع مشکلات مردم داشته و دارددر نشست صمیمانه احسان شریفی کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر تهران با شهروندان منطقه چهار، حجت‌الاسلام دكتر شجاعي به خدمات احسان شریفی در سمت قائم مقام شهردار منطقه 4 اشاره و تاکید کرد که احسان شریفی، توجه خاص به رفع مشکلات مردم داشته و دارد.
به گزارش ستاد انتخاباتی احسان شریفی، در این دیدار که روز شنبه 18 خرداد ماه 1392 و قبل از نماز مغرب و عشا در در مسجد الرسول(ص) برگزار شد، ، حجت‌الاسلام دكتر شجاعي؛ استاد دانشگاه و امام جماعت مسجدالرسول(ص)، مهندس جاوید شهردار سابق منطقه 4 و یک و معاون شهرسازی شهردار تهران، مهندس ملکی شهردار منطقه 2 تهران، افشین بختیار عکاس و هنرمند برجسته کشور، دکتر غفرانی کاندیدای دیگر شورای شهر و شهردار اسبق منطقه چهار، دکتر عبدالرضا سبحانی استاد دانشگاه، شهروندان، نخبگان، معتمدین و شورایاری های محلات منطقه  حضور داشتند.
حجت‌الاسلام دكتر شجاعي که پیش از این و در تقدیرنامه ای مکتوب از احسان شریفی به پاس خدماتش در منطقه 4 تشکر کرده و آورده است که" ... توجه خاص شما؛ به اعتلاء فرهنگ اسلامي در اين خانه خدا، كه امروزه به‌صورت كتابخانه ديجيتال محمد رسول الله(ص)، تبلور يافته است، باقيات‌الصالحات است، كه در اين سنگر اسلام و انقلاب، سرپا گشته و نام نيك شما را به‌طور قطع در اذهان خادمان اين مجموعه ماندگار ساخته است ... " در این نشست نیز به اقدامات و تلاش های موثر شریفی در اعتلای شهری منطقه اشاره داشت.
وی افزود: با توجه به سابقه شناخت 10-15 ساله ای که از دوران دانشجویی ا ز شریفی دارم وعلی رغم تاکید بر پرهیز مسجد به اعلام کاندیداهای مورد تایید، بنده دوران خوب مسوولیت آقای جاوید وشریفی در منطقه 4 را یادآوری می کنم که توجه خاص به رفع مشکلات مردم وعنایت به مساجد وکانونهای دینی داشتند و از همه می خواهم که به ایشان رای بدهند.
در این دیدار مهندس علیرضا جاوید هم ضمن اشاره به دوران خوب همکاری در منطقه 1 و4 با احسان شریفی،به  نقش او در موفقیتهای دوره مسولیتش در مناطق یاد شده اشاره کرد.

فراهانی دبیر شورایاری محله تهرانپارس شرقی نیز ضمن اعلام حمایت جدی اهالی،معتمدین ودبیران شورایاری از شریفی، تاکید کرد که برای داشتن شهری بهتر و زندگی سالم تر، حضور مدیران دلسوز، جوان و در عین حال باتجربه همچون احسان شریفی در شورای شهر تهران ضروری است و همه حضار این وظیفه را داشته باشند که دیگران را به این مهم ترغیب کنند.
در این دیدار احسان شریفی با تشکر از همه حاضران و همشریان به ویژه ساکنان منطقه 4 با اشاره با تجربیات با ارزش و مفیدش در دورانی که افتخار قائم مقامی منطقه را داشته است، ادامه داد:  همکاری خیلی خوب مردم منطقه 4 برای پیشبرد و انجام طرحهای بزرگی همچون احداث بزرگراه شهید زین الدین، تملک املاک واقع در طرح بزرگراه، احداث زیرگذر میدان رسالت، تثبیت املاک تجاری غیر مجاز در دلاوران وشمیران نو و ... در دوران خدمتم در منطقه، تجربه ای ویژه در توسعه اجتماعی و شهری برای بنده بود. 
  • احسان شریفی، توجه خاص به رفع مشکلات مردم داشته و دارد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.