دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

فهرست انتخاباتی گروه مهندسان اسوه در انتخابات شورای شهر

فهرست انتخاباتی گروه مهندسان اسوه در انتخابات شورای شهر


فهرست انتخاباتی گروه مهندسان اسوه برای شرکت در رقابت چهارمین دوره شورای شهر تهران اعلام حضور کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گروه مهندسان اسوه متشکل از 25 نفر از متخصصان و کارشناسان تمامی رشته‌های مرتبط با مدیریت شهری است که در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران نامزد شده‌اند در این رقابت حضور دارند.

این فهرست که مهندس چمران سرلیست آن است، با نماد "اخلاق، سادگی، وفاداری و همدلی" و شعار "ارتقای منزلت شهروندی، کرامات انسانی و شهری با ظاهر معماری اسلامی" حضور خود را در انتخابات چهارمین دوره ی شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد.

در این فهرست انتخاباتی احسان شریفی کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر تهران با تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته مدیریت فناوری اطلاعات(MITM) از سازمان مدیریت صنعتی و کارنامه‌ای درخشان در معاونت برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات صندوق توسعه ملی و شهرداری تهران به عنوان قائم مقام منطقه یک و چهار و معاون برنامه ریزی منطقه 18، حضور دارد.

در میثاق نامه این ائتلاف آمده است: گروه مهندسین اسوه متشکل از انسانهایی از جنس مردم با پیشینه‌ای از فعالیت، تلاش و تخصص در تمامی رشته‌های مرتبط با مدیریت شهری با نماد ارتقاء منزلت شهروندی و کرامت انسانی در تعمیق تفکر بسیجی پا به میدان رقابت در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران گزارده و با مبنا قرار دادن چهار اصل اخلاق، سادگی ، وفاداری و همدلی به منظور حل مشکلات کلان شهر تهران تلاش کنیم.

بدین وسیله ما اعضای این گروه با در نظرگیری نکات فوق متعهد می‌شویم در زمان رقابت انتخاباتی و بعد از آن با تأسی از آموزه‌های دین مبین اسلام و ائمه معصومین (سلام ا... علیها ) تحت ولایت نائب امام زمان (عج) ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) در جهت تحقق اهداف فوق الذکر از هیچگونه کوشش دریغ نورزیده و تلاش کنیم ؛ و به میثاقی که بسته‌ایم متعهد باشیم.

اسامی این لیست به شرح زیر است:

مهدی چمران

سید محمود ابطحی

محمد رضا مزجی

سعید غفرانی

حسن بیگی

داود جعفری

سید مصطفی میریان

مهدی جوانمرد

علیرضا بزرگی

احمد نیکفر

ابوالفضل قناعتی

محسن پیر هادی

حمیدرضا سیفی

سعید مهذب ترابی

علیرضا سودایی

محمد تقی جانفشان

مجید شایسته

مجید فهمیده

فرحناز قند فروش

احسان شریفی

محسن صادقی

سید ابوالفضل حسینی

امید ولاشجردی فراهانی

محمد رضا سهیل نخایی

مسعود کرمی

برای آشنایی بیشتر با این فهرست و اسامی دیگر به علاوه احسان شریفی به آدرس الکترونیکی www.mohandesinosveh.ir مراجعه کنید.

انتهای پیام  • فهرست انتخاباتی گروه مهندسان اسوه در انتخابات شورای شهر

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.