دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

 مدیران شهری باید متعهد به پاسخگویی در فضای مجازی باشند

مدیران شهری باید متعهد به پاسخگویی در فضای مجازی باشندبرای تحقق شهر الکترونیک و استفاده بهینه از ظرفیت های فناوری اطلاعات، باید در مدیریت شهر رویکردها و نگرش های نوین به کار برده شود.
به گزارش اقتصادروشن، احسان شریفی، کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر با بیان این مطلب که زندگی آرام، پاک و پرسرعت شایسته شهروندان است، گفت: داشتن شهر الکترونیکی که در آن تمام خدمات مورد نیاز شهروندان از طریق شبکه‌های اطلاع‌رسانی تامین می شود، رویا نیست و با تغییر در رویکردها و نگرش های مدیریتی محقق خواهد شد.
شریفی با تاکید بر اینکه مدیران شهری باید به پاسخگویی و تقویت ارتباط با شهروندان در فضای مجازی متعهد تر باشند، تصریح کرد: در شهر الکترونیک فاصله میان شهروندان و مسئولان کوتاه می شود.
معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات صندوق توسعه ملی ایران افزود: در شهر الکترونیکی ادارات دیجیتالی جایگزین ادارات فیزیکی می‌شوند و سازمان‌ها و دستگاه‌هایی همچون شهرداری بیشتر خدمات خود را به صورت مجازی و یا با استفاده از امکاناتی که ICT در اختیار آنان قرار می‌دهد به شهروندان ارائه می‌دهند.
کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر، ایجاد و توسعه شهر الکترونیک را راه حل مشکلات امروز پایتخت دانست و ادامه داد: گسترش و تقویت خدمات الکترونیکی در کلان شهر تهران، سریعترین و مناسب ترین راه مدیریت شهری است که در سیاست های کلان شورای شهر نباید از آن غافل شد.
وی با بیان اینکه فناوری اطلاعات یکی از محورهای اصلی توسعه پایدار محسوب می شود، گفت: حرکت به سمت شهرهای الکترونیک و استفاده از فناوری اطلاعات در مدیریت شهری با توجه به تراکم جمعیت و تغییر ساختار روابط بین افراد در تهران امری اجتناب ناپذیر است.
  •  مدیران شهری باید متعهد به پاسخگویی در فضای مجازی باشند

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.