دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

حرکت ‌به ‌سمت‌ شهر الكترونيك‌ ضرورت‌ امروز تهران

حرکت ‌به ‌سمت‌ شهر الكترونيك‌ ضرورت‌ امروز تهران

 برای تحقق شهر الکترونیک و استفاده بهینه از ظرفیت های فناوری اطلاعات، باید در مدیریت شهر رویکردها و نگرش های نوین به کار برده شود.

راه دانشجو: کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر تهران با بیان این مطلب که زندگی آرام، پاک و پرسرعت شایسته شهروندان است، گفت: داشتن شهر الکترونیکی که در آن تمام خدمات مورد نیاز شهروندان از طریق شبکه‌های اطلاع‌رسانی تامین می شود، رویا نیست و با تغییر در رویکردها و نگرش های مدیریتی محقق خواهد شد.

احسان شریفی در گفت و گو با راه دانشجو با تاکید بر اینکه مدیران شهری باید به پاسخگویی و تقویت ارتباط با شهروندان در فضای مجازی متعهد تر باشند، تصریح کرد: در شهر الکترونیک فاصله میان شهروندان و مسئولان کوتاه می شود.

وی که سابقه معاونت ITسازمان منطقه آزاد کیش و صندوق توسعه ملی ایران را در کارنامه دارد افزود: در شهر الکترونیکی دستگاه‌های خدماتی همچون شهرداری بیشتر خدمات خود را به صورت مجازی و یا با استفاده از امکاناتی که ICT در اختیار آنان قرار می‌دهد به شهروندان ارائه می‌دهند.

کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر تهران، ایجاد و توسعه شهر الکترونیک را راه حل مشکلات امروز پایتخت دانست و ادامه داد: گسترش و تقویت خدمات الکترونیکی در کلان شهر تهران، سریعترین و مناسب ترین راه مدیریت شهری است که در سیاست های کلان شورای شهر نباید از آن غافل شد.

وی با بیان اینکه فناوری اطلاعات یکی از محورهای اصلی توسعه پایدار محسوب می شود، گفت: حركت به سمت شهرهاي الكترونيك و استفاده از فناوری اطلاعات در مدیریت شهری با توجه به تراکم جمعيت و تغيير ساختار روابط بين افراد در تهران امري اجتناب ناپذير است.+


  • حرکت ‌به ‌سمت‌ شهر الكترونيك‌ ضرورت‌ امروز تهران

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.