دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

شریفی در منطقه یک نشان داد برای مدیریت شهر برنامه دارد
دبیر دبیران شورایاری شمیران:

شریفی در منطقه یک نشان داد برای مدیریت شهر برنامه دارددکتر اعرابی، دبیر دبیران شورایاری منطقه یک در نشستی با شهروندان و فعالان شهری شمیران ضمن تجلیل و تقدیر از احسان شریفی، کاندیدای شورای شهر و قائم مقام شهردار منطقه یک، گفت که شریفی در منطقه نشان داد برای مدیریت شهر برنامه دارد.
به گزارش ستاد انتخاباتی احسان شریفی، در نشستی که در روز دوشنبه 20 خرداد ماه 1392 ساعت 18 در حسینه ی سید الشهدا واقع در خیابان اندرزگو برگزار شد، علیرضا جاوید، شهردار سابق منطقه یک و معاون شهرسازی شهردار تهران، دکتر اعرابی دبیر دبیران شورایاری منطقه یک، پژمان رییس هیئت دوچرخه سورای شمیران، محسن جلالی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، مهندس شیری معاون فنی عمرانی منطقه یک، مهندس شریفیان معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه یک، دکتر صابونچی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه دو، مجید شایسته و مهدی چمنزاد از مدیران با تجربه کشور و کاندید شورای شهر چهارم، شورایاری های محلات 26گانه شمال تهران و شهروندان حضور داشتند.
در این نشست انتخاباتی علاوه بر تایید توانایی های شخصیتی و تخصصی احسان شریفی کاندید چهارمین دوره شورای شهر تهران بر حمایت از او در این انتخابات تاکید کردند.
دکتر اعرابی، دبیر دبیران شورایاری منطقه یک در این مراسم ضمن برشمردن اقدامات مهم و تاثیر گذار در حوزه های مختلف عمرانی، شهری، فرهنگی و اجتماعی در دوران حضور شریفی در منطقه عنوان کرد: شریفی در این مدت در منطقه یک نشان داد که برای مدیریت شهر برنامه دارد و با حمایت همه ما شهروندان و حضور وی در شورای شهر کلان شهر تهران این برنامه ها و تدبیرها در سطحی وسیع تر و برای همه شهروندان تهران ادامه می یابد.
 پژمان رییس هیئت دوچرخه سورای شمیران نیز در ادامه این جلسه به نقش شهرداری و به ویژه شورای شهر به فرهنگ سازی استفاده از وسایل نقلیه پاک و دوچرخه در تهران پر ترافیک و آلوده اشاره کرد و گفت: برنامه ها و پروژه ها از این دست در شمیران علی رغم دامنه ای بودن منطقه در دوران تصدی احسان شریفی پیگیری جدی شد و پیشرفت خوبی داشت.
علیرضا جاوید، معاون شهرسازی شهرداری تهران نیز با اشاره به سابقه آشنایی با احسان شریفی، افزود: شریفی با توانایی ها، تجارب و تخصصی که در مدیریت های کلان به ویژه در حوزه شهری داشته است همواره نقطه اتکای بنده به ویژه در دوره شهرداری منطقه 4 و یک بوده است.
شهردار سابق مناطق یک و چهار تهران با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری انتخابات شورای شهر نباید تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری قرار بگیرد، ادامه داد: حضور در عرصه انتخاباتی به ویژه شورای شهر با وجود رقابت سنگین و فشرده بیش از یکهزار و هفتصد نفر شجاعت و اعتماد به نفس می خواهد که علاوه بر تخصص و توانایی مدیریتی در شریفی به عنوان دوست، همکار و همیارم  بارها و بارها دیده ام.
جاوید حضور در انتخابات را برای شریفی فرصتی دوباره برای ارتباطی نزدیکتر و عمیق تر با شهروندان و مراکز فعال مدیریت مردمی شهری به ویژه سراهای محلات و شورایاری ها دانست و گفت: ارتباط رو در رو با مردم و هموطنان برکتی است که حتما و با شناختی که از شریفی دارم در مقاطع آینده وی نمود و ظهوری چشمگیر خواهد داشت.
شریفی نیز در این نشست گرم و صمیمی با شهروندان و فعالان منطقه یک ضمن تشکر و قدردانی از حضار برای شرکت در این مراسم و ابراز اعتماد به وی اظهار داشت: شمیران گنجینه ای است از گوهرهای شهری که ظرفیت های بیشتری برای شکوفایی بیشتر در حوزه های مختلف توسعه ای، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی دارد.
این کاندید انتخابات شورای شهر با اشاره به نقش شورا در شناخت و بازیابی ویژگی های شهری و نخبگان و بزرگان شهر، در ادامه تصریح کرد: با شناخت و شناسایی این ظرفیت ها در دوران خدمت در شهرداری تهران و تلفیق آن با تجربه ای که در برنامه ریزی کلان در کیش و صندوق توسعه ملی کسب کرده ام، این اطمینان را دارم که می شود در مدیریت کلان شهر تهران تحولی بزرگ ایجاد کرد.
 
  • شریفی در منطقه یک نشان داد برای مدیریت شهر برنامه دارد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.