دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

ائتلاف سه نفره ی شریفی، شایسته و چمنزاد در انتخابات شورای شهر

ائتلاف سه نفره ی شریفی، شایسته و چمنزاد در انتخابات شورای شهر


احسان شریفی، مجید شایسته و مهدی چمنزاد از کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر کلان شهر تهران ائتلاف سه نفره تشکیل دادند.
به گزارش ستاد انتخاباتی احسان شریفی، این ائتلاف سه نفره که ترکیبی از همدلی و تخصص است فارغ از باندبازی و فضاهای سیاسی و براساس آراء و نظرات نزدیک در حوزه مدیریت شهری شکل گرفته است.
این ائتلاف سه نفره که زمینه اش از همکاری در سازمان منطقه آزاد کیش و تجربه ای گرانبها در مدیریت کلان شهری است، به دنبال برنامه ریزی مبنایی و توسعه ای در مدیریت کلان شهر تهران است.
احسان شریفی کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر تهران با تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته ی مديريت فناوري اطلاعات(MITM) از سازمان مدیریت صنعتی و کارنامه ای درخشان در معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات صندوق توسعه ملی و شهرداری تهران به عنوان قائم مقام منطقه یک و چهار و معاون برنامه ریزی منطقه 18 و همچنین معاون طرح و برنامه و فناوری اطلاعات در سازمان منطقه آزاد کیش در این ائتلاف حضور دارد.
وی که همکاری با مجید شایسته دیگر عضو این ائتلاف را از منطقه 18 تهران آغاز و در منطقه آزاد کیش ادامه داده است، در سه فهرست دیگر شامل ائتلاف مدیران جهادی، ائتلاف مهندسین اسوه و ائتلاف دانشگاهیان خدمت گزار و آبادگر ایران اسلامی در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران عضو است.
مجید شایسته، مهندس عمران دیگر عضو این ائتلاف نیز مدیرعاملی مجمع خیرین مسجد ساز، رییس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران، شهردار منطقه 18 تهران و رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد کیش را در کارنامه شغلی خود دارد.
دیگر عضو این ائتلاف سه نفره، مهدی چمنزاد دارای لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف و فوق لیسانس مدیریت سیستمها با تخصص مدیریت پروژه کاربردی است.
چمنزاد که به منظور استقرار مدیریت یکپارچه شهری در انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرده است، سابقه عضویت در هیات مدیره و معاون منطقه آزاد کیش، مشاور صندوق توسعه ملی، مشاور وزارت کشور در طرح تحول اجتماعی و مدیریت پروژه و مشاوره ی چندین طرح ملی را داراست.
این ائتلاف سه نفره در کنار چندین ائتلاف موجود در عرصه رقابت انتخابات شورای شهر و برپایه ی شناخت عمیق تخصص، اعتماد و تجربه شکل گرفته است تا ارتباط تنگاتنگ و نزدیکتری با همکاری یکدیگر و شهروندان صورت گیرد.


  • ائتلاف سه نفره ی شریفی، شایسته و چمنزاد در انتخابات شورای شهر

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.