دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

دعوت ائتلاف دانشگاهیان از احسان شریفی در انتخابات شورای شهر

دعوت ائتلاف دانشگاهیان از احسان شریفی در انتخابات شورای شهرائتلاف دانشگاهیان خدمتگزار و آباد گر ایران اسلامی در آستانه انتخابات شورای شهر از احسان شریفی کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر تهران دعوت به حضور در لیست کرد.
به گزارش ستاد انتخاباتی احسان شریفی، ائتلاف دانشگاهیان خدمتگزار و آبادگر ایران اسلامی با شعار تهران سبز، شاداب و متشکل از دانشگاهیان و فرهیختگان در رقابت چهارمین دوره  انتخابات شورای شهر وارد عرصه رقابت با دهه ائتلاف دیگر شده اند.
در این فهرست انتخاباتی 31 نفره، احسان شریفی کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر تهران با تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته ی مديريت فناوري اطلاعات(MITM) از سازمان مدیریت صنعتی و کارنامه ای درخشان در معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات صندوق توسعه ملی و شهرداری تهران به عنوان قائم مقام منطقه یک و چهار و معاون برنامه ریزی منطقه 18 و همچنین معاون طرح و برنامه و فناوری اطلاعات در سازمان منطقه آزاد کیش ، به دعوت از افراد ائتلاف، حضور دارد.
غفوری فرد، ، چمران، شیبانی، مفتح، علی احمدی، شیخ الاسلامی، بیادی، کاشانی، معتمدی آذر، جهانبخش، کردزنگنه، آل بویه، پروین احمدی نژاد، ذبیحی، صابری ظفرقندی، دانشجو، بنی اسدی، علی آبادی، کارگر، جعفری، طلایی، سیفی، جوانمرد، شایسته، نیکفر، خداشاهی، سپهری، رکنی، چلداوی و حمیدی دیگر اعضا ائتلاف دانشگاهیان خدمتگزار و آبادگر ایران اسلامی هستند.
در بیانیه ی این ائتلاف آمده است: ما دانشگاهیان سرزمین کهن ایران ولائی برای عمران و پیشرفت دیارمان به تقوی،تخصص ، تعهد و تلاش می اندیشیم . معتقدیم تخصص جز در دانشگاه بستری ندارد،تعهد جز در روحیه خدمتگزاری تبلور نمی یابد، وآبادگری جز در تلاش و کوشش رخ نمی یابد. درراستای آرمانهای امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ، با تمسک به یاد و خاطره شهدای ارزشمند مان عزم جزم کرده ایم برای عمران سرزمین و شهر و دیارمان با تقوی،تخصص ، تعهد و تلاش ، خستگی راخسته کنیم. ائتلاف دانشگاهیان خدمتگزار و آباد گر ایران اسلامی متشکل است از جمعی متخصص ،متعهد ،تلاشگر که هم قسم شده اند تا پای جان در زیر پرچم ولایت تمام داشته های خود رادر طبق اخلاص بگذارند و درجای جای میهن اسلامیمان امیدو شادابی رابه این مردم عزیز ارزانی بخشند. در این راستا دست همه افرادی که نسبت به این آب و خاک  و اسلام عزیز احساس تعصب و تعلق می نمایند را می فشاریم و قدوم مبارکشان رابه دیده منت پذیرا هستیم .خلق ایرانی سبز و شاداب از دست ما برمی آید.
همچنین عسگر جلالیان، رئیس ستاد ائتلاف دانشگاهیان خدمتگزار و آبادگر ایران اسلامی است.
 
 

  • دعوت ائتلاف دانشگاهیان از احسان شریفی در انتخابات شورای شهر

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.