دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

همایش هزار نفری در شرق تهران برگزار شد
در حمایت از احسان شریفی، کاندید شورای شهر چهارم

همایش هزار نفری در شرق تهران برگزار شددر آستانه 24 خردادماه، همایش هزار نفری در حمایت از احسان شریفی، دکتر غفرانی و دکتر غفوری فرد نامزدهای انتخابات شورای شهر در شرق تهران برگزار شد.
به گزارش ستاد انتخاباتی احسان شریفی، این مراسم باشکوه که نشان از شور و شعور انتخاباتی مردم است، در روز سه شنبه 21 خرداد ماه، بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه انصارالحسین علیه السلام واقع در خیابان هنگام، انتهای خیابان والائیان شمالی، ضلع شمالی بزرگراه شهید زین الدین و با حضور علیرضا جاوید معاون شهرسازی شهردار تهران، جمعی از روحانیون، شورایاری ها، مدیران محلات، معتمدین و شهروندان شرق تهران برگزار شد.
در این همایش جاوید شهردار سابق منطقه 4 با اشاره به اهمیت انتخابات شورای شهر و تاثیر آن در کشور، گفت: اهمیت انتخابات شورای شهر به ویژه در تهران کمتر از انتخابات ریاست جمهوری نیست، چراکه شهردار تهران، رییس جمهور تهران است و منتخب این شوراست.
وی ادامه داد: سرعت پیشرفت و حرکت دیگر شهرهای کشور با تهران تطبیق دارد و پایتخت الگوی دیگر شهرستانهاست.
در ادامه این جلسه احسان شریفی، کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر تهران و قائم مقام سابق شهرداری منطقه 4 نیز ضمن تشکر از همکاران، شورایاری ها، معتمدین و شهروندان برای حضور گرم در این همایش و جلسات گذشته، افزود: در دوران خدمتم در شهرداری منطقه 4 رابطه بسیار خوبی با مردم داشتم. پی در پی در مساجد منطقه به دیدار مردم و روحانیون می رفتم و با آنها غریبه نیستم.
وی یکی از اهدافش را توسعه ی مذهبی و فرهنگی شهر ذکر کرد و گفت: در این مدت سعی بر این بود که نیازها و کمبودهای این بخش را مرتفع کنیم.
شریفی که قائم مقام سابق شهردار منطقه یک نیز بوده است، افزود: پروژه احداث بزرگراه شهید زین الدین یکی از بزرگترین پروژه های شهری منطقه 4 است که منشاء توسعه شهر بود و یکی از تجربه های ارزشمند در این حوزه است.  
در این همایش که همزمان با شب میلاد پربرکت امام حسین(ع) برگزار شد، مرتضی طلایی، دکتر غفرانی و غفوری فرد کاندیدای شورای شهر نیز سوابق خود را اعلام و بر حضور حداکثری در انتخابات تاکید کردند.

 

  • همایش هزار نفری در شرق تهران برگزار شد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.