دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

حمایت کانون های سلامت محلات شهر تهران از احسان شریفی در انتخابات شوراها

حمایت کانون های سلامت محلات شهر تهران از احسان شریفی در انتخابات شوراها


کانون های سلامت محلات شهر تهران با اعلام لیستی 11 نفره در انتخابات چهارم شورای شهر اعلام حضور کرد.
به گزارش ستاد انتخاباتی احسان شریفی، کانون های دهگانه سلامت محلات تهران که برپایه فعالیت شهروندان در حوزه های مختلف سلامت و شهری و با عضویت بیش از 198 هزار شهروند، تشکیل شده است در انتخابات شورای شهر چهارم تهران از برخی از مدیران باسابقه شهری اعلام حمایت کرده است.
در این فهرست انتخاباتی، احسان شریفی کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر تهران با تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته ی مديريت فناوري اطلاعات(MITM) از سازمان مدیریت صنعتی و کارنامه ای درخشان در معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات صندوق توسعه ملی و شهرداری تهران به عنوان قائم مقام منطقه یک و چهار و معاون برنامه ریزی منطقه 18 و همچنین معاون طرح و برنامه و فناوری اطلاعات در سازمان منطقه آزاد کیش ، حضور دارد.
دکتر سید مناف هاشمی، مهندس نادر کرمی، دکتر اصغر نصیری، محسن پیرهادی، عباس قدیری، امیر قاسمی، دکتر معصومه آباد، دکتر ایراندخت فیاض، وحید نوروزی و دکتر کرد زنگه در این لیست حضور دارند.
این کانون های دهگانه شامل خادمین سلامت مساجد، داوطلبین اهدای خون محله، پزشک محله، جوانان، دیابت، سالمندان، مادر و کودک، معلولین و کانون پیشگیری از دخانیات در 374 محله تهران فعال است.
از اهداف کلی تشکیل این 3 هزار و 740 کانون، افزایش مشارکت های داوطلبانه مردمی وساماندهی آن در محلات، جهت واگذاری مسئولیتها ، تکالیف وافزایش اثر بخشی فعالیتهای شهروندان در عرصه های مختلف مدیریت شهری بویژه حوزه امور اجتماعی و فرهنگی بوده است.

  • حمایت کانون های سلامت محلات شهر تهران از احسان شریفی در انتخابات شوراها

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.