دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

پاسخ مثبت شریفی به شهرداری تهران

پاسخ مثبت شریفی به شهرداری تهران


احسان شریفی به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران منصوب شد.
شریفی که سالها در مناطق هجده ،چهار و یک به عنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی و قائم مقام شهردار در شهرداری تهران خدمت کرده و تجربه های ارزشمندی در حوزه مدیریت شهری دارد، بار دیگر به دعوت شهرداری تهران پاسخ مثبت داد.
به گزارش پرتال شهرداری تهران به نقل از روابط عمومی معاونت شهرسازی ومعماری طی مراسمی و پس از تنفیذ انتصاب وی از سوی شهردار محترم تهران و با حکم معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، مهندس احسان اله شریفی به عنوان "عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان "منصوب و جایگزین دکتر حسین خانلری گردید. وی پیش از این در کسوت معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات صندوق توسعه ملی فعالیت داشت.

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان روز چهارشنبه 23 مرداد 1392 با حضور علیرضا جاوید، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران(رییس هیات مدیره شرکت)،اعضای هیات مدیره وجمعی از مدیران کل شهرداری تهران برگزار شد.

گفتنی است این سومین باری است که شریفی به شهرداری تهران وارد می شود.اولین بار در مهرماه سال 1382 به دعوت شهردار وقت منطقه 18 به آن منطقه رفت.پس از آن با پذیریش پیشنهاد معاونت سازمان منطقه آزاد کیش در دی ماه 1384 از شهرداری تهران خارج شد.مجددا در سال 1387 به عنوان قایم مقام منطقه 4 تهران وارد عرصه خدمات شهری شد وپس از 40 ماه شهرداری را به مقصد صندوق  توسعه ملی ایران ترک کرد.این بار نیز شهرداری تهران برای سومین بار مقصد خدمتی او می گردد.

شایان ذکر است شرکت شهربان وحریم بان چند وظیفه اصلی را برعهده دارد:همکاری مشترک با شهرداری های مناطق 22 گانه برای نظارت بر ساخت وسازهای سطح شهر تهران و پیشگیری از ساخت وسازهای غیر مجاز وسایر تخلفات ساختمانی

مدیریت پارکبانهای سطح شهر تهران

مدیریت ونظارت بر پارکینگهای عمومی سطح شهر تهران

حفاظت از حریم شهر تهران به منظور حفظ کمربند فضای سبز وجلوگیری از توسعه غیر قانونی شهر تهران

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
  • پاسخ مثبت شریفی به شهرداری تهران

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.