دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

نام گذاری تمامی معابر محله تهرانپارس بنام شهدای والا مقام به پایان رسید
مهندس شریفی خبر داد:

نام گذاری تمامی معابر محله تهرانپارس بنام شهدای والا مقام به پایان رسید

به منظور ساماندهی و جلوگیری از سردرگمی شهروندان ، در آستانه هفته دفاع مقدس ، نامگذاری معابر فاقد نام محله تهرانپارس به عنوان نخستین محله منطقه 4 به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، قائم مقام شهردار و رئیس کمیته نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر منطقه 4 با اعلام این خبر گفت : منطقه 4 شهرداری تهران در طول 8 سال دفاع مقدس 2200 شهید تقدیم این انقلاب کرد که به منظور ارج نهادن به مقام شامخ این بندگان مقرب درگاه الهی و یادآوری حماسه ها و ایثارگری آنان ، طرح جهادی تغییر نام معابر فاقد نام و نامگذاری خیابان های مورد درخواست خانواده های شهدا در محلات 20 گانه ، از سال 87 در دستور این کمیته قرار گرفت .

مهندس احسان شریفی با اشاره به شهادت 250 نفر از جوانان و نوجوانان این مرز و بوم در محله تهرانپارس ناحیه 5 افزود : در سال های گذشته تعداد زیادی از معابر محله تهرانپارس بنام شهدا نامگذاری شده است و با نامگذاری که امسال انجام شد ، کلیه معابر به نمام شهدا مزین شده است.

وی افزود : ناحیه 5 منطقه 4 که محله تهرانپارس غربی در آن واقع شده است اولین و تنها محله ای است که در بین سایر محلات منطقه طرح ساماندهی اسامی کوچه ها و خیابان ها در آن اجرا و با کیفیت مطلوب به پایان رسیده است .

رئیس کمیته نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر منطقه 4 با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون 100 معبر به نام شهدا نامگذاری شده است گفت : با توجه به خیابان بندی مناسب محله تهرانپارس و جدید الاحداث بودن تعداد بسیاری از این خابان ها ، 94 معبر فاقد نام این محله در یک طرح جهادی به نام شهدا تغغیر نام پیدا کرد و معابر فاقد نام نیز از بلا تکلیفی رها شدند .

مهندس شریفی افزود : با طرح جهادی تعریف شده بنا داریم معابر واقع در 19 محله دیگر را تا پایان سال به نام شهدا نامگذاری کنیم .

وی در ادامه نامگذاری پل های هایی غیر همسطح بنام شهدای محله را از دیگر اقدامات این کمیته در سال جاری نام برد و گفت : برای نخستین بار در این منطقه تصمیم داریم تا پل های غیر همسطح هر محله را بنام شهدای همان محله نامگذاری کنیم .
وی گفت : تعداد 33 پل هم سطح و شاخص، به عنوان معابر پر تردد و اصلی موجود در منطقه 4 وجود دارند که بر مبنای محلی که پل ها در آن محله واقع هستند به نام شهدای محله نام گذاری خواهد شد  • نام گذاری تمامی معابر محله تهرانپارس بنام شهدای والا مقام به پایان رسید

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.