دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

راه اندازی مرکز کنترل و نظارت هوشمند در شرکت شهربان و حریم، نوآوری است
محمد حقانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از شرکت شهربان و حریم بان:

راه اندازی مرکز کنترل و نظارت هوشمند در شرکت شهربان و حریم، نوآوری است

عضو شورای اسلامی شهر تهران در بازدیداز شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران؛ در این سالها تغییر و پیشرفت در کارهای شهرداری زیاد و چشمگیر بوده است

به گزارش روابط عمومی شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران مهندس محمد حقانی عضو کمیسیون سلامت ، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران ، ظهر امروز از شرکت شهربان و حریم ‌بان شهرداری تهران بازدید کرد.
بر پایه این گزارش در این بازدید حقانی با فعالیت‌ها و شیوه‌های نظارت این شرکت بر اکیپ‌های اجرایی و همچنین نحوه ابلاغ ماموریت‌ها و نظارت بر اجرای ماموریت‌های نیروهای اجرایی شرکت آشنا شد.
مهندس احسان شریفی، مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان و مسوولین مربوطه ، در بازدید حقانی از مرکز کنترل و نظارت هوشمند توضیحات کاملی در خصوص چگونگی رصد خودروها و اکیپ‌ها و انجام وظائف و ماموریت‌های محوله ارایه کردند و به پرسش‌های حقانی و همراهانش پاسخ دادند.
در ادامه این بازدید حقانی با اشاره به ضرورت حرکت و پیشرفت در همه امور به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات تصریح کرد : کار شما کاری نوآوری است و باید تلاش کنید همواره نو بماند.
در این بازدید شریفی گزارشی از نیازمندی‌های شرکت ارایه داد و  حمایت بیشتر اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران ، در تصویب بودجه شرکت برای سال 93 به منظور تحقق اهداف و ماموریت‌های شرکت را خواستار شد.
در ادامه حقانی با بیان اینکه سال‌ها در شهرداری فعالیت کرده‌ام و حدود پنجاه سال سابقه در این کار دارم افزود : تغییر و پیشرفت در کارهای شهرداری بسیار زیاد بوده است.
حقانی تاکید کرد : هیچگاه نباید به پیشرفت‌ها قناعت کرد و باید همواره در تلاش برای بهبود کیفیت  و میزان خدمات بود.  • راه اندازی مرکز کنترل و نظارت هوشمند در شرکت شهربان و حریم، نوآوری است

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.