دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

پنجمین بازدید مدیران شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران از حریم شهر تهران برگزار شد

پنجمین بازدید مدیران شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران از حریم شهر تهران برگزار شد

احسان شریفی، مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران بر ضرورت ارتقای کیفیت خدمات نیروهای شهربان و حریم‌بان تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران، کیفیت نظارت و فعالیت‌های گروه‌های حریم بان در بازدید مدیرعامل و مدیران ستادی شرکت بررسی شد.
پیش از شروع این بازدید احسان شریفی مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان با حضور در جمع نیروهای اجرایی شرکت فعال در منطقه 2 شهر تهران با مسایل و مشکلات آنان آشنا شد.
در ابتدای این نشست مدیر حریم شهرداری منطقه 2 با اشاره به فعالیتهای انجام شده در حوزه صیانت از حریم شهر تهران گفت: توجه بیشتر به سطح حمایت از نیروها به ویژه در موضوع معیشت و ساعات کار رابطه مستقیمی با افزایش کیفیت خدمات دارد.
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان نیز در جمع نیروهای شهربان و حریم بان مستقر در منطقه 2 خاطر نشان کرد: بهبود چهره شرکت در بین مردم، مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران ضرورت امروز شرکت است.
او افزود: همه باید بدانیم که شهروندان و به ویژه شهروندان منطقه 2 هر کدام به نحوی به یکی از مدیران شهرداری و یا اعضای شورای اسلامی شهر دسترسی دارند و هر تخلف و اقدام خارج از ضابطه ما به اطلاع نهادهای فرادست می رسد.
شریفی در ادامه با اشاره به طرح شدن موضوع انحلال شرکت در سال 1391 در شورای اسلامی شهر تهران و ضورت افزایش پاکدستی و رفتار درست نیروها با مردم تصریح کرد: هم اکنون شرایط شرکت از سال گذشته بهتر شده است و برخی نگرانی ها در حال کم شدن است اما باید بدانیم چنانچه آسیبی به شرکت برسد بیشترین ضربه را نیروهای اجرایی و عملیاتی و نیروهای پاکدست و خدوم شرکت می‌بینند.

گفتنی است در این برنامه از محدوده های درکه، معدن سنگ، فرحزاد، خرمنک، ایثار شمالی و خیابان آبشار بازدید شد  • پنجمین بازدید مدیران شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران از حریم شهر تهران برگزار شد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.