دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

گام‌های بلند به سمت شفاف سازی و افزایش پاکدستی در شرکت برداشته می شود
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران خبر داد:

گام‌های بلند به سمت شفاف سازی و افزایش پاکدستی در شرکت برداشته می شود

در نشست مدیران شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران، برنامه‌ها و رویکردهای شرکت برای شفاف سازی اطلاعات و تحقق دقیق و به موقع ماموریت‌ها و افزایش پاکدستی نیروها تشریح شد


به گزارش روابط عمومی شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران، در نخستین نشست مشترک مدیران عامل شرکت‌های پیمانکار و مدیران اجرایی با حضور احسان شریفی مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان و معاونان و مدیران شرکت، 15 مدیر اجرایی جدید شرکت در منطقه‌های شهرداری تهران که جابه‌جا، ارتقا و یا دعوت به همکاری شدند، درباره تدبیرهای اخذ شده برای شفاف‌سازی فعالیتهای نیروهای شرکت با استفاده از نسخه جدید سامانه جامع شهربان و برای افزایش پاکدستی نیروها و کیفیت خدمات شرکت توضیحاتی ارایه شد.
در این جلسه شریفی مدیر عامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران با بیان اینکه من در جلسه گذشته موارد مدنظر خود را به طور مفصل شرح دادم، گفت: صورت جلسه مباحث مطروحه جلسه گذشته نیز از طریق اتوماسیون برای همه مدیران اجرایی ارسال شد که مدیران نسبت به اجرای آن عنایت خواهند داشت.
وی با اشاره به گذشت پنج ماه از حضورش به عنوان مدیر عامل شرکت اظهار کرد: ما در این مدت بر اساس تعاملی که با شهرداری‌های مناطق داشتیم و همچنین با توجه به ارزیابی‌های کلی که خود داشتیم، احساس کردیم برای ادامه‌ی کار لازم است تغییرهایی در ستاد، بدنه‌ی اجرایی و همچنین مدیران اجرایی داشته باشیم که در این جلسه تغییرات مذکور اعلام و معارفه انجام خواهد شد.
وی افزود: مدیران اجرایی جدید ترکیبی از سر اکیپ‌هایی که ارتقا یافته‌اند، افراد خوشنام و توانمندکه پیش از این در اداره‌های خدمات شهری منطقه های شهرداری مدیریت داشته و با جنس کار و ماموریت‌های شرکت به خوبی آشنا هستند و همچنین همکاران پیشین که از نیروی انتظامی در شهرداری حضور دارند، هستند.
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان با اظهار اینکه با این جابجایی‌ها ناگریز برخی از همکاران را از دست خواهیم داد، تصریح کرد: برخی از این موارد به این دلیل بوده است که چند تن از همکاران منطقه‌های جدیدی را که به آنها پیشنهاد داده بودیم خدمت در ان منطقه برایشان امکان پذیر نبود و در مورد برخی نیز به دلیل تحقق دقیق‌تر اهداف و ماموریت‌های شرکت اینگونه تشخیص داده شد.
وی در ادامه با بیان اینکه پیش از این نظارت بر عملکردها مبتنی بر فناوری جی‌پی‌اس بوده، اظهار کرد: این نظارت‌ها نیاز به تغییراتی داشت تا بر اساس آن شفاف‌سازی بیشتری شود و زمینه پاکدستی هرچه بیشتر نیروها فراهم آید.
شریفی افزود: بر اساس این  اصلاحات تبلت‌هایی در اختیار اکیپ‌ها و سراکیپ‌ها قرار خواهد گرفت تا آنها فقط در داخل محدوده خود فعالیت کنند و اطلاعات آنها از جمله گزارش هر بازدید و محل ثبت گزارش در سیستم ثبت می شود.
وی با اظهار اینکه با این عمل سطح کنترل و نظارت افزایش پیدا خواهد کرد، گفت: با این سامانه که رویت گزارش‌های آن برای معاون شهرسازی مناطق نیز اماکن پذیر است، امکان اینکه ملک‌هایی که تخلف داشته و تذکر گرفته‌اند، نتوانند بعد از مدتی درخواست پایان کار کنند افزایش پیدا خواهد کرد.
شریفی همچنین با اشاره به مساله پاکدستی نیروها اظهار کرد: شرکتی که وارث آن بوده‌ایم در میان شهروندان و شورای شهر تهران چندان خوشنام نبوده و چندین بار تا مرز انحلال پیش رفته است.
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران ادامه داد: ممکن است در شرایطی پاکدستی هم وجود داشته باشد، اما تصور و برداشت پاکدستی از بین برود که ما باید برای همه این موارد چاره اندیشی کنیم چون انحلال شرکت بیش از همه به نیروهای اجرایی صدمه خواهد زد.
در ادامه این نشست بهمنی مسوول فناوری اطلاعات شرکت درباره هوشمند شدن فرایندهای ثبت اطاعات و انجام دادن ماموریت‌ها در شرکت توضیحاتی ارایه کرد.
او در این باره گفت: برای این منظور و اجرای نسخه دوم سامانه جامع شهربان تبلت‌هایی در اختیار اکیپ ها قرار خواهد گرفت که اطلاعات تمام املاک آن منطقه در آن پیاده‌سازی شده بطوریکه هر زمان ماموری مقابل هر ملکی قرار گیرد می تواند آخرین اطلاعات مربوط به پرونده آن، اطلاعات در مورد بدهی‌ها، پلاک ثبتی، کد نوسازی و مواردی از این دست را ببینید.
بهمنی افزود: با این تمهید مامور می تواند در 10 الی 30 ثانیه گزارش خود درباره مشاهده خود از ملک را همراه با مستندات و تعداد عکس‌هایی بدون محدودیت به پرونده مذکور به صورت دیجیتالی ضمیمه کند.
وی همچنین با تاکید بر اینکه در این سیستم پیمانکاران و جابجایی نیروها تعریف شده است، اظهار کرد: سیستم رهیاب جدید همچنین چنانچه خودرویی از محدوده خارج شود آن را به صورت پیغام به اطلاع مرکز نظارت خواهد رساند.
در پایان این نشست مراسم معارفه مدیران اجرایی جدید و تقدیر از مدیران اجرایی سابق با حضور مهندس شریفی مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان انجام شد.
بر این اساس آقای امیریان مدیر اجرایی شرکت در منطقه 20 به عنوان مدیر شهربان در شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران و آقای قاسم نژاد مدیر اجرایی شرکت در منطقه 7 به عنوان مدیر حریم شرکت شهربان و حریم‌بان ارتقا یافتند.
همچنین آقایان شهری به عنوان مدیر اجرایی شرکت در منطقه 1، سید محمد مجیدی به عنوان مدیر اجرایی شرکت در منطقه 3 و رضا ساعی به عنوان مدیر اجرایی شرکت در منطقه 5 معارفه شدند و آقایان مجتبی عباسی، اسدالله بیرام و امیر شریفی به ترتیب به عنوان مدیر اجرایی شرکت در منطقه‌های 6، 7 و 8 برگزیده شدند.
در این مراسم همچنینی نوروزی به عنوان مدیر اجرایی شرکت در منطقه 9 و 17 و پورمحمدی به عنوان مدیر اجرایی شرکت در منطقه 10 و سادات نجفی به عنوان مدیر اجرایی شرکت در منطقه 13 معارفه شدند.
همچنینن آقایان سیف، علی شیخی، ولی‌الله آستان و علی اصغر دهقان به ترتیب به عنوان مدیر اجرایی شرکت در منطقه‌های 14، 20، 21 و 22 معارفه شدند.
در پایان این مراسم نیز شریفی با اهدای لوح‌های سپاس از افرادی که پیش از این در سمت مدیر اجرایی فعالیت داشتند تقدیر کرد.


  • گام‌های بلند به سمت شفاف سازی و افزایش پاکدستی در شرکت برداشته می شود

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.