دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان بر افزایش کیفیت حضور حریم‌بانان تاکید کرد
در بازدید از حریم شرق تهران:

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان بر افزایش کیفیت حضور حریم‌بانان تاکید کرد

کیفیت حفاظت از حریم شرقی شهر تهران و برخورد با متعرضان به حریم در بازدید مدیران شهربان وحریم بان و مناطق چهار و سیزده شهرداری تهران بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران؛ مدیرعامل شرکت به همراه مدیران شهرسازی و حریم منطقه‌های چهار و سیزده شهرداری تهران و مدیران پارک‌های ملی خجیر و سرخه حصار از محدوده حریم این دو منطقه بازدید کردند.
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان در حاشه این بازدید با بیان اهمیت پاسداری از حریم شهر و برخورد با تعرض به این محدوده تاکید کرد: ما خود را موظف به افزایش سطح کیفیت خدمات می دانیم و در این راستا مهمترین سرمایه ما نیروی انسانی پر تلاش و پاکدست شرکت است.

در این برنامه محدوده حریم منطقه 4 شهرداری تهران ، جنگل تلو، تانكر آباد، جاده جنگلي و حاشيه رودخانه جاجرود بازدید شد.
همچنین در منطقه 13 نیز روستاهاي همه سين ، شهرك زيتون، پارك‌های ملي سرخه حصار و خجير، هاجرآباد و جاده حمل مصالح مسگرآباد به تركمن ده بازدید شد.
بازدید از موارد برخورد با تخلفات ساخت و ساز در محدوده حریم و گفت و گو با عوامل شهربان درباره دشواری و مشکلات خدمت در حریم از جمله مواردی بود که در این بازدید به آنها  پرداخته شد.
گفتنی است: بازدید از محدوده حریم شهر تهران به صورت دوره‌ای و هر هفته از یک منطقه با حضور مدیران و معاونان شرکت شهران و حریم‌بان شهرداری تهران انجام می شود. 
  • مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان بر افزایش کیفیت حضور حریم‌بانان تاکید کرد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.