دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

شریفی از حریم منطقه 20 تهران بازدید کرد

شریفی از حریم منطقه 20 تهران بازدید کرد

مدیران شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران صبح امروز و در ادامه حضور در مناطق دارای حریم شهر تهران، از آخرین اقدامات انجام شده و نحوه جلوگیری از تجاوز به محدوده حریم منطقه 20 شهرداری تهران بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهربان و حریم‌بان، احسان شریفی مدیرعامل این شرکت به همراه معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 20 پس از زیارت مرقد مطهر بی بی شهربانو در حریم این منطقه، از موارد تخریب تجاوزات به حریم پایتخت در بخش‌های مختلف منطقه 20 از جمله قلعه نو، غنی آباد، زمان آباد، امین آباد، بی بی شهربانو و چند نقطه دیگر بازدید کرد و در جریان اقدامات جدید و راهبردی نیروهای شهربان و حریم‌بان این منطقه در راستای جلوگیری از تجاوز به محدوده حریم منطقه 20 شهرداری قرار گرفت.
در این بازدید همچنین افزون بر بازدید از چندین روستای واقع در حریم، از حدود 10 مورد برخورد قاطع نیروهای حریم‌بان با متخلفان بازدید شد که شامل چندین کوره غیر مجاز، پنج مورد بنای ساخته شده غیر مجاز، تخریب قسمتهای توسعه یافته برخی کارگاهها و ساختمانهای قدیمی بود.
مدیرعامل شرکت شهربان حریم‌بان تهران که از سوی معاون معماری و شهرسازی منطقه 20 و مدیران این شرکت از جمله معاون فنی اجرایی، جانشین مرکز کنترل نظارت، مشاور حقوقی، رییس بازرسی، مدیر شهربان و مشاور سیستم‌ها و فناوری همراهی میشد؛ با حضور در  مراسم صبحگاه نیروهای شهربان و حریم‌بان منطقه 20، از دقت و پیگیری عوامل حریم‌بان در این منطقه تقدیر و تصریح کرد: بدون شک حیات شرکت در گروی تصویری است که شهروندان شریف تهرانی از تلاش نیروهای شهربان و حریم‌بان در حفظ حریم پایتخت ایران اسلامی دارند.
شریفی با اشاره به پاکدستی و تعامل نیروهای شرکت شهربان و حریم‌بان با مردم، افزود: باید با هرگونه تخلف احتمالی از سوی هر فرد و گروهی مقابله و برخورد کرد تا هیچ کس به خود اجازه تعرض و اجحاف در حق و حقوق مردم را ندهد.

مدیرعامل شرکت شهربان حریم‌بان تهران خطاب به همکاران شرکت در منطقه 20 شهرداری تهران یادآور شد: فعالیت شما نیروهای خدوم و زحمتکش تصویری مثبت از شهرداری تهران در ذهن شهروندان خواهد ساخت.
شریفی در پایان با تاکید بر ضرورت ارایه گزارش عملکرد مستند و دقیق از تلاش‌های شهربانان و حریم بانان به مردم، گفت: شرکت شهربان حریم‌بان با حمایت مسوولان شهرداری تهران در راستای ارتقای وضعیت معیشت کارکنان گام برخواهد داشت؛ ضمن آنکه امکان ملاقات حضوری همکاران با مدیرعامل برای بیان مسایل و مشکلات همیشه فراهم است. و متقاضیان می توانند از طریق روابط عمومی در این باره هماهنگی لازم را انجام دهند.

مدیرعامل شرکت شهربان حریم‌بان تهران سپس در گفت و گویی صمیمی با نیروهای شهربان به چند مورد از مشکلات کاری ایشان رسیدگی کرد./پایان پیام/ ک
  • شریفی از حریم منطقه 20 تهران بازدید کرد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.