دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

شریفی مهمان ویژه ی نخستین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران

شریفی مهمان ویژه ی نخستین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران

مهندس احسان شریفی به عنوان مهمان ویژه نخستین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران در روز چهارشنبه 14 اسفندماه 1392، دعوت شد.به گزارش سایت شخصی احسان شریفی، نخستین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران در روز چهارشنبه 14 اسفندماه 1392، ساعت 16 تا 18.30 در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، تالار علامه امینی برگزار می شود.
این جشنواره در راستای تشکیل صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری دانشگاه تهران برنامه ریزی شده است. صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری دانشگاه تهران یکی از انواع صندوق های سرمایه‌گذاری مشترک است و سرمایه گذاری در صندوق با خرید واحدهای صندوق (Unit) انجام می شود.
سایت سازمان توسعه و سرمایه گذاری دانشگاه تهران به آدرس www.imc.ut.ac.ir ، هدف از تشکیل این صندوق را جمع‌آوری سرمایه از اشخاص نیکوکار و تشکیل سبدی از دارایی‌های مالی و مدیریت این سبد به منظور کسب انتفاع و صرف تمام یا بخشی از منافع در امور نیکوکارانه برای دانشجویان توضیح داده است.
در دعوتنامه نخستین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران با امضای محمدحسین امید، سرپرست دانشگاه تهران و رییس نخستین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران؛ آمده است:
"در گذر زمان عده ای از اصحاب خیر و احسان، بخشی از دارایی های خویش را برای اعتلای دانش بشری به دانشگاه تهران اهداء نموده اند. به منظور ارج نهادن به حمایت های بی دریغ تان از نهاد آموزش عالی کشور، بدین وسیله از شما دعوت به عمل می آید تا در نخستین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران حضور به هم رسانید."

 

 

سایت شخصی احسان شریفی از خیرین و نیکوکاران دعوت می کند برای آشنایی با صندوق نیکوکاری دانشگاه تهران، مزایای مشارکت، روش‌های مشارکت اساتید، دانشجویان و اشخاص نیکوکار ، نحوه واریز سرمایه گذاری و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس الکترونیکی www.imc.ut.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفنهای 61113027 و 88960380 تماس بگیرند.

  • شریفی مهمان ویژه ی نخستین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.