دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

احسان شریفی به عنوان دبیر ستاد استقبال از بهار 93 منصوب شد

احسان شریفی به عنوان دبیر ستاد استقبال از بهار 93 منصوب شد

احسان شریفی، مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان، دبیر ستاد استقبال از بهار معاونت شهرسازی و معماری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران، علیرضا نادری در حکمی احسان شریفی مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران را به عنوان دبیر ستاد استقبال از بهار سال 93 معاونت شهرسازی و معماری منصوب کرد.
در طرح استقبال از بهار 93 که از ابتدای اسفند تا پایان تعطیلات نوروز در شهرداری تهران برنامه ریزی شده است، به صورت ویژه و عملیاتی به موضوع پاكيزگي و آراستگي چهره شهر و زيباسازي محيط شهري، رفع آلودگي هاي بصري فضاهاي شهري و آماده سازي محيط فيزيكي شهر جهت ورود شايسته به سال جديد توجه شده است.
بر این اساس شریفی به عنوان دبير ستاد استقبال از بهار معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران در سال 93، برنامه ريزي و تهيه طرح اجرايي به منظور الزام كليه مالكين ساختمان هاي در دست احداث و بازپيرايي حصارهاي كارگاه هاي ساختماني و رفع آلودگي و فرسودگي پوشش هاي موقت و لفاف حفاظتي ساختمان ها را برعهده دارد.
در متن حکم انتصاب دبیر ستاد استقبال از بهار معاونت شهرسازی و معماری آمده است:

جناب آقای مهندس شریفی
مدیرعامل محترم شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران

نظر به سوابق و تجربيات جنابعالي به موجب اين حكم شما را به عنوان دبير ستاد استقبال از بهار سال 93 منصوب مي نمايم. انتظار مي رود با همكاري ساير مديران در راستاي اجراي بخش نامه هاي ابلاغي در رابطه با ساماندهي حصار كارگاهي و ايمني عابران پياده و همچنين تاكيد بر محورهاي شاخص و راسته هاي ويژه در كليه مناطق به منظور پاكيزگي و آراستگي چهره شهر و زيباسازي محيط شهري و رفع آلودگي هاي بصري فضاهاي شهري و آماده سازي محيط فيزيكي شهر جهت ورود شايسته به سال جديد نسبت به برنامه ريزي و تهيه طرح اجرايي به منظور الزام كليه مالكين ساختمان هاي در دست احداث و بازپيرايي حصارهاي كارگاه هاي ساختماني و رفع آلودگي و فرسودگي پوشش هاي موقت و لفاف حفاظتي ساختمان ها با بهره گيري از مصالحي كه در بخشنامه ها بوده اقدام شود. ازخداوند متعال توفيق روزافزون جنابعالي را در انجام وظايف محوله خواستارم.
  • احسان شریفی به عنوان دبیر ستاد استقبال از بهار 93 منصوب شد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.