دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

 معارفه احسان شریفی به عنوان قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران

معارفه احسان شریفی به عنوان قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران


به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی، مراسم معارفه مهندس شریفی مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان به عنوان قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران ظهر یکشنبه 26 مرداد ماه سالجاری با حضور معاون توسعه منابع انسانی شهردار تهران، مدیران امور اداری مناطق شهرداری، مدیران و معاونان مالی و اداری شرکت کها و سازمان های تابعه شهرداری و مدیران و مسئولان این حوزه در ساختمان  شهرداری تهران برگزار شد.
مهندس داریانی معاون توسعه منابع انسانی شهردار تهران در این مراسم با گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورود قهرمانانه آزادگان به میهن اسلامی گفت: امروز همه کارکنان زحمتکش شهرداری تهران در همه بخش ها ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای عزیز و قدردان همه جانبازان و آزادگان و ایثارگران هستند.
 معاون توسعه منابع انسانی شهردار تهران با اشاره به ایجاد معاونت توسعه منابع انسانی در سطح معاون شهردار مناطق افزود: شهردار تهران به موضوع منابع انسانی اهمیت زیادی می دهند و انتظارات و توقعات از این معاونت چه در بین مدیران و چه در بدنه نیروهای شهرداری زیاد است.
وي سلامت اداري و مقابله با فساد را يکي از مطالبات خود از مديران حوزه منابع انساني دانست و گفت: سلامت اداري و مقابله با فساد امري پيشگيرانه است که با اصلاح و بهبود فرآيندهاي انجام کار قابل تحقق مي باشد. داریانی ادامه داد: اگر فرآيندهاي اداري درست مديريت شده باشند بستر فساد از بين خواهد رفت.
وي افزود: نقش مديران منابع انساني مانند پدر اداري هر مجموعه است و اين نقش توجه بيش از پيش مديران حوزه به پيشگيري را متجلي مي نمايد، وي متذکر شد: نبايد اجازه دهيم عده اي معدود با حيثيت و شرافت اکثريت نيروي انساني شريف شهرداري تهران بازي کنند.
مهندس داریانی حفظ و صیانت از نیروی انسانی را ماموریت اصلی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران بر شمرد و تصریح کرد: توجه و ارتقای جایگاه کارکنان، شایسته سالاری، ساماندهی امور نیروها و تشویق همکاران نمونه را از دیگر وظایف معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران عنوان کرد.
 در ادامه این مراسم، مهندس شریفی قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران نیز با تبریک سالروز ورود آزادگان سرافراز به خاک وطن، از حسن ظن و اعتماد شهردار محترم تهران و همچنین مهندس داریانی تقدیر کرد.
 قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با اشاره به توجه خاص دکتر قالیباف شهردار تهران به نیروهای شهرداری به ویژه نیروهای جوان گفت: باید خودمان را جای نیروها بگذاریم و مدیران واقعا هر چه را برای خود می پسندند برای همکاران نیز بپسندند و بالعکس.
 شریفی بر لزوم توجه به خانواده کارکنان شهرداری تهران تاکید و تصریح کرد: اگرهمسر و فرزندان یک فرد از محیط کار و نحوه فعالیت وی راضی باشند قطعا در روحیه این فرد اثر مثبت خواهد داشت.

 قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با بیان اینکه رضایت همشهریان از اقدامات و خدمات شهرداری تهران اولویت اصلی همه نیروهای شهرداری است، افزود: بدون شک نارضایتی همکاران از مجموعه امور اداری و منابع انسانی می تواند در نحوه خدمات دهی به شهروندان موثر باشد.

 

 

 


  •  معارفه احسان شریفی به عنوان قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.