دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

تثبیت و ارتقای جایگاه شهربانان و حریم‌بانان از اولویت‌های اصلی است
شریفی در نشست با پیمانکاران شرکت شهربان و حریم بان عنوان کرد:

تثبیت و ارتقای جایگاه شهربانان و حریم‌بانان از اولویت‌های اصلی است

 
 نشست مشترک مدیران و پیمانکاران شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران با حضور مدیرعامل شرکت و قائم مقام معاون منابع انسانی شهرداری تهران با هدف ارزیابی عملکرد و تبیین برنامه های آینده پیمانکاران برگزار شد.
شریفی در این نشست با اشاره به همکاری مناسب و تلاش فراوان اغلب پیمانکاران شرکت شهربان و حریم‌بان در خدمت به شهروندان تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهربان و حریم‌بان با ارایه خدمات و تسهیلات مناسب در صدد تثبیت و ارتقای جایگاه شهربانان و حریم‌بانان خدوم و زحمتکش است.
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان با بیان اینکه با تاکید دکتر قالیباف شهردار محترم تهران استقلال این شرکت حفظ خواهدشد، گفت: انسجام شرکت شهربان و حریم‌بان به عنوان ثمره تلاش خستگی‌ناپذیر شهربانان و حریم‌بانان منجر به افزایش و ارتقای مسئولیت‌ها و وظایف شرکت با دستور دکتر قالیباف شده‌است.
شریفی افزود: قرار است مسئولیت سد معبر صنفی نیز به شرکت شهربان و حریم‌بان محول شود و البته وظایف انتظامی و حمایت از شهربانان نیز بر عهده یگان انتظامی شهرداری تهران خواهدبود.
 مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان با اشاره به حذف قراردادهای جانبی و انعقاد قرارداد از سوی شرکت با نیروهای کمک‌شهربان اظهارداشت: در صورت ارایه دقیق و به موقع صورت وضعیت‌ها از سوی پیمانکاران می‌توان اعتبارات مربوطه را سریع‌تر اختصاص داد.
 شریفی با قدردانی مجدد از دلسوزی و خدمات بی‌وقفه اکثریت پیمانکاران شرکت شهربان و حریم‌بان، از معدود پیمانکارانی که با عملکرد نامطلوب خود اعتبار شهربانان خدوم و زحمتکش را مخدوش می‌کنند به شدت انتقاد و تاکیدکرد: کارگروهی متشکل از معاون فنی و اجرایی شرکت و پیمانکاران و مدیران اجرایی مناطق مربوطه باید به سرعت، نسبت به رفع کمبودها و افزایش کیفیت خدمات به شهروندان اقدام کنند.
 مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان همچنین از موافقت شهرداری تهران برای پرداخت دیه به شهربانان آسیب‌دیده هنگام انجام ماموریت خبر داد و گفت: در این راستا حتما باید مستندات لازم و کافی از سوی پیمانکاران و مدیران اجرایی به مجموعه حقوقی شهرداری تهران ارایه شود.
بر اساس این گزارش، در ادامه نشست مشترک مدیران و پیمانکاران شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران، شجاعی نژاد معاون مالی و اداری شرکت شهربان و حریم‌بان نیز در سخنانی بر ضرورت تسریع در ارایه اسناد و گزارش‌های مربوطه برای پرداخت دیون شرکت به پیمانکاران تاکیدکرد.
صباغ معاون فنی و اجرایی شرکت نیز ضمن ارایه گزارش عملکرد پیمانکاران از ابتدای مهر تا نیمه آبان امسال گفت: بازرسان مرکز کنترل و نظارت شرکت شهربان و حریم‌بان با توجه به تاکیدات معاونت شهرسازی روزانه 2 – 3 منطقه را در راستای ارزیابی و نحوه عملکرد نیروها بازرسی می‌کنند.
 وی با بیان اینکه تجهیزات و لباس مربوط به نیمه دوم سال نیز برای نیروها ارسال شده است، افزود: با قرار گرفتن خودروی جایگزین در اختیار مدیران اجرایی مناطق، مساله معطل ماندن اجرای وظایف به دلیل خرابی خودروها رفع شده است.
بنا براین گزارش، پیمانکاران شرکت شهربان و حریم‌بان نیز در این نشست مهمترین مسایل، مشکلات و پیشنهادات خود را بیان کردند که مدیرعامل شرکت دستورات لازم را در خصوص پیگیری موارد مطرح شده صادر کرد.
کمک به نوسازی ناوگان خودرویی، کمک به دریافت مجوز طرح ترافیک برای خودروهای عملیاتی، ضرورت افزایش همکاری مدیران مناطق با پیمانکاران و جبران خسارت واردشده به خودروهای عملیاتی از  جمله مهمترین مسایل مطرح‌شده از سوی پیمانکاران شرکت شهربان و حریم‌بان بود.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  • تثبیت و ارتقای جایگاه شهربانان و حریم‌بانان از اولویت‌های اصلی است

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.