دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

سامانه جامع شهربان ملاکی برای تصمیم‌گیری مدیران ارشد شهریست
احسان شریفی در گردهمایی کاربران شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران در نواحی و مناطق شهرداری تهران تاکید کرد:

سامانه جامع شهربان ملاکی برای تصمیم‌گیری مدیران ارشد شهریست


گردهمایی کاربران شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران در نواحی و مناطق شهرداری تهران با هدف به‌روزرسانی اطلاعات نیروها و تجلیل از نیروهای نمونه و پرتلاس صبح پنجشنبه در تالار ایران‌زمین شهرداری تهران برگزار شد.
احسان شریفی قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران و مدیر عامل شرکت شهربان وحریم‌بان شهرداری تهران با تقدیر از کاربران پرتلاش شرکت در نواحی 123 گانه شهر تهران، تصریح کرد: استفاده از فناوری‌های روز در قالب سامانه جامع شهربان و سامانه ناحیه محوری بسیار ضروری و ملاکی برای تصمیم‌گیری و پیگیری امور از سوی مدیران ارشد شهری است.
شریفی از همه کسانی که در اجرایی شدن سامانه جامع شهربان همکاری و مساعدت داشته‌اند از جمله مهندس دادسرشت مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران و مدیران سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران تقدیر و تشکر کرد.
وی افزایش اختیارات و مسئولیت‌های شرکت شهربان و حریم‌بان را ثمره پاکدستی، اخلاق، صداقت و فعالیت‌های جهادی شهربانان و حریم‌بانان پایتخت دانست و افزود: علاوه بر وظایف جاری شرکت یعنی جلوگیری از بروز تخلفات ساختمانی و رفع سدمعبر ساختمانی، قرار است مسئولیت برخورد با سدمعبر صنفی نیز برعهده شرکت قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران با بیان اینکه مسئولیت مهم برخورد با سدمعبر صنفی با نظر مساعد شهردار تهران به این شرکت واگذار شده است، گفت: دکتر قالیباف معتقدند، شرکت شهربان و حریم‌بان با تلاش و پاکدستی نیروها به انسجام رسیده و ضمن حفظ استقلال خود می‌تواند مسئولیت‌ها و ماموریت‌های جدید را نیز برعهده بگیرد.
وی افزود: با دستور شهردار تهران یگان حفاظت شهرداری تهران نیز به شهربانان و حریم‌بانان در اجرای وظایف و ماموریت‌ها کمک خواهد کرد.
شریفی با اشاره به بودجه پیشنهادی شهرداری تهران برای شرکت شهربان و حریم‌بان به مبلغ 300 میلیارد ریال در سال 93، اظهارداشت: با نظر مساعد اعضای شورای شهر تهران و در اقدامی کم‌سابقه 80 میلیارد ریال به بودجه پیشنهادی شهرداری تهران اضافه شد و بودجه شرکت شهربان و حریم‌بان در سال جاری به رقمی بالغ بر 380 میلیارد ریال رسید.
مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران افزایش مسئولیت‌ها و بودجه شرکت را نقطه عطفی در دوران فعالیت این شرکت برشمرد و خاطرنشان کرد: همه این اتفاقات در حالی رقم خورده است که تا مرداد ماه پارسال سه بار موضوع انحلال شرکت در شورای اسلامی شهر تهران مطرح شده و شرکت شهربان و حریم‌بان تنها زیرمجموعه شهرداری تهران بود که تا پایان مرداد 92 هنوز بودجه‌ سالانه‌اش تصویب نشده بود.
 شریفی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت‌ا... مهدوی کنی گفت: آیت‌ا... مهدوی کنی به عنوان اعلم علمای تهران از سوی حضرت امام خمینی (ره) مسئولیت موقوفات مدرسه مروی را بر عهده داشتند که نشان از جایگاه برجسته ایشان است.
بر اساس این گزارش، در ابتدای این نشست دکتر شمس استاد دانشگاه در زمینه اخلاق حرفه ای نکاتی را درباره احترام به انسانها و توجه ویژه به رعایت موازین اخلاقی بیان کرد.
همچپنین در این گردهمایی با حضور مهندس شریفی مدیرعامل شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران، مهندس دادسرشت مدیرکل تدوین ضوابط و نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران و مهندس صادق‌زاده مدیرکل معماری و شهرسازی شهرداری تهران، از کاربران نمونه شرکت شهربان و حریم‌بان در نواحی و سازمان‌های شهر تهران با اهدای لوح سپاس، تجلیل شد.
پیش از سخنان مهندس شریفی، کارگاه تخصصی کاربران شرکت شهربان و حریم‌بان شهرداری تهران با سخنرانی مهندس دادسرشت مدیرکل تدوین ضوابط و نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران و مهندس بهمنی مسئول فناوری اطلاعات شرکت شهربان و حریم‌بان برگزار شد.
مهندس دادسرشت مدیرکل تدوین ضوابط و نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران، ثبت اطلاعات صحیح از سوی کاربران در سامانه جامع شهربان را یک ارزش و بسیار مهم برشمرد و تاکید کرد: سامانه جامع شهربان به سیستم مرکزی شهرداری تهران بر مبنای ناحیه محوری متصل است تا همه گزارش‌ها به صورت لحظه‌ای ثبت شده و قابل پیگیری باشد؛ ضمن آنکه مدیران شهری از زحمات نیروهای شهربان و حریم‌بان آگاه باشند.

مهندس بهمنی مسئول فناوری اطلاعات شرکت شهربان و حریم‌بان نیز در سخنانی به تشریح وظایف کاربران شرکت در استفاده از سامانه جامع شهربان پرداخت و گفت: مستندسازی تخلفات بر اساس نوع تخلف، ارجاع موارد لازم به شهرسازی نواحی و مناطق برای پیگیری، گزارش‌گیری از فعالیت شهربانان و حریم‌بانان و به‌روزرسانی سامانه از مهمترین مسئولیت‌های کاربران شرکت شهربان و حریم‌بان است.

 

 


 

 

 


 
  • سامانه جامع شهربان ملاکی برای تصمیم‌گیری مدیران ارشد شهریست

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.