دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

 بازنگري دستورالعمل ها، بخشنامه ها و به روزرساني آنها از نکات مورد توجه معاونت توسعه منابع انسانیست
شریفی در مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه ريزي و توسعه اداره كل منابع انساني:

بازنگري دستورالعمل ها، بخشنامه ها و به روزرساني آنها از نکات مورد توجه معاونت توسعه منابع انسانیست

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی، در مراسمي كه در روز يكشنبه شانزدهم آذر ماه 1393 در سالن باقرالعلوم و با حضور شريفي قائم مقام معاون توسعه منابع انساني شهرداري تهران برگزار گرديد، با صدور حكمي، كوروش جدي ثاني به عنوان معاون برنامه ريزي و توسعه اداره كل منابع انساني منصوب و از تلاشهاي محمدعلي نخلي معاون پيشين تشكر و قدرداني شد.
شريفي قائم مقام معاونت توسعه منابع انساني، ضمن تشكر از برگزاري اين مراسم ، ابراز نمودند كه همكاراني مانند آقاي نخلي موجب مي شوند تا چهارچوب شهرداري بر پاي خودش بايستد و اين افتخاري بوده براي سازمان كه از ايشان رضايت داشته و همكاران نيز از ايشان راضي بوده اند و اضافه نمود بر اساس سياست هاي جديد حوزه معاونت توسعه منابع انساني ، ايجاد سامانه جامع منابع انساني شامل سازمانها، شركت ها و واحدهاي ستادي در جهت تجميع اطلاعات و اخذ گزارشهاي لازم مي باشد. توجه به نقش نظارت از طريق مميزين اداري و بازنگري دستورالعمل ها و بخشنامه ها و بروزرساني آنها ضمن اصلاح فرآيندها، از ديگر نكاتي بود كه به آن اشاره نمودند. وي افزود در گذشته اين اداره كل، اداره كل امور اداري بوده اما اكنون اداره كل منابع انساني با تمامي شاخص هاي توسعه منابع انسانيست و همچنين خوش رويي و برنامه اي بودن را از خصوصيات آقاي جدي ثاني برشمردند و برايشان آرزوي توفيق در كنار مدير كل و ديگر معاونان نمودند.
سپس نخلي ضمن تشكر از مديران ارشد در اعتماد براي واگذاري مسئوليت ، از تمامي همكاران كه با هم افزايي و همكاري مؤثرشان موجب شدند تا در رسالتي كه حوزه منابع انساني و اداره كل داشته موفق شوند تشكر نموده و در نهايت از همكاران طلب حلاليت و براي آقاي جدي ثاني آرزوي كاميابي و پيروزي نمود. جدي ثاني پس تشكر از حضور قائم مقام معاونت توسعه منابع انساني و مدير كل و معاونان اداره كل منابع انساني، از زحمات آقاي نخلي در طول سالهاي خدمت ايشان تقدير و تشكر نمود و سپس مختصري از سوابق كاري خود را بيان نمود و اولويت كاري خود در اداره كل منابع انساني را پيشبرد و پياده سازي سامانه جامع منابع انساني دانست. شايان ذكر است در پايان جلسه ضمن تقدير مجدد از آقاي نخلي، تقديرنامه دكتر دارياني معاون توسعه منابع انساني شهرداري تهران، توسط شريفي قائم مقام ايشان اهدا و حكم آقاي جدي ثاني توسط مديركل منابع انساني به ايشان تنفيذ گرديد.
  •  بازنگري دستورالعمل ها، بخشنامه ها و به روزرساني آنها از نکات مورد توجه معاونت توسعه منابع انسانیست

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.