دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

سیاست های آموزشی کارکنان شهرداری تهران مورد بازنگری قرار می گیرد
قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران:

سیاست های آموزشی کارکنان شهرداری تهران مورد بازنگری قرار می گیرد

تهران-ایرنا- قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با بیان اینکه سیاست های راهبردی آموزش کارکنان شهرداری تهران مورد بازنگری قرار می گیرد گفت: در این بازنگری آموزش کارکنان شهرداری تهران مقدمه آموزش شهروندان است.  


احسان شریفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه از جمله برنامه های راهبردی شهرداری تهران تهیه محتواهای آموزشی برای کارکنان در بخش مدیریت شهری است خاطر نشان کرد: با توجه به خانواده نزدیک به 60 هزار نفری شهرداری تهران لازم است هرگونه برنامه آموزشی در وهله نخست از این مجموعه آغاز شود.

وی با اشاره به اینکه اصلاح رفتار کارکنان شهرداری تهران در تغییر رفتار شهروندان تاثیر گذار خواهد بود بیان داشت: آموزش های مهارتی کارکنان شهرداری تهران در توسعه شهر تهران بسیار اهمیت دارد.

شریفی افزود: بر اساس برنامه دوم پنج ساله شهرداری تهران باید تمامی سیاست های آموزشی در راستای آموزش های شهروندی تبدیل به محتوای آموزشی بشود.

وی با بیان اینکه این اقدام در وهله نخست با همکاری معاونت معاونت خدمات شهری و معاونت فرهنگی و اجتماعی شروع شده است افزود: تفکیک زباله از مبدا، رعایت مسایل مربوط به حمل و نقل و ترفیک از جمله این آموزش ها به شمار می آید.

قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با اشاره به ادامه داد: در این صورت است که خانواده شهرداری تهران می توانند ترویج کننده رفتارهای فرهنگی شهروندی در سطح شهر باشند.

به گفته شریفی آموزش کارکنان شهرداری تهران قبل از آموزش های شهروندان در سطح شهر از جمله تکالیفی است که شورای اسلامی شهر تهران به شهرداری واگذار کرده است.

وی ادامه داد: شهرداری تهران این اقدام را با آموزش نیروهای اجرایی خود در سامانه 137 با جمعیت 1500 نفری آغاز کرده است.

 
  • سیاست های آموزشی کارکنان شهرداری تهران مورد بازنگری قرار می گیرد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.