دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

 مراجع علمی استفاده از محصول پارس خودرو را تایید کردند
مدیرعامل شهربان و حریم بان:

مراجع علمی استفاده از محصول پارس خودرو را تایید کردند

مراسم تحویل 30 دستگاه خودروی "ریچ" شرکت خودروسازی پارس خودرو به شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران با حضور مدیران عامل، مسئولان و جمعی از کارکنان دو شرکت برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهربان و حریم بان، مهندس شریفی مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران  با اشاره به جنس ماموریت های این شرکت، تاکید کرد: ما برای اینکه بتوانیم یک خودروی خوب را به‌دست بیاوریم از دانشگاه صنعتی شریف درخواست کمک و مشورت کردیم که پس از بررسی بیش از 10 خودروی مختلف، متخصصان این دانشگاه خودروی "ریچ" را با قابلیتهای متنوع به ما معرفی کردند که برای ما بسیار حائز اهمیت است.

 مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان با بیان اینکه شهرداری تهران برنامه ای برای خرید 300 خودرو شامل 160 خودروی شهربان و 140 خوروی معبربان دارد، گفت: یکی از وظایف حاکمیتی شهرداری جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجازی است که در شهر انجام می گیرد و نوسازی ناوگان شهربانی و حریم بانی قطعا کمک قابل توجهی در راستای ارتقای ارایه خدمات به شهروندان خواهد کرد.

 مهندس شریفی تجهیز شهربان را عاملی برای افزایش سطح کاری کارکنان و تکریم از عموم شهروندان دانست و افزود: از مجموعه همکاران در پارس خودرو تشکر می‌نمایم زیرا همکاری لازم را با شهرداری و شرکت شهربان و حریم بان داشته اند.

 

مدیرعامل پارس خودرو: ارایه خدمات به شهربانان و حریم بانان تهران افتخاری برای پارس خودرو است

مهندس آقامحمدی مدیرعامل پارس خودرو با بیان اینکه خیلی خوشحال هستیم شرکت شهربان و حریم بان، تولیدات پارس خودرو را برای خدمت به شهروندان تهرانی انتخاب کرده است، گفت: مجموعه پارس خودرو از هیچ فرصتی برای خدمت به مردم فروگذار نمی کند و سعی می کند خدمات قابل توجهی را به مردم ارائه دهد.

 مدیرعامل پارس خودرو با تاکید بر این نکته که مجموعه پارس خودرو و کلیه زیرمجموعه‌های آن سعی دارند رضایت شهرداری و شهربانان و حریم بانان را بدست آورند، اعلام کرد: یک خط تلفن مستقیم را به شرکت شهربان و حریم بان اختصاص می‌دهیم که در صورت نیاز بتوانیم خدمات پس از فروش را بهتر ارائه کنیم.

 

 مهندس آقامحمدی افزود: به دلیل اینکه خودروهای شرکت شهربان و حریم بان عملیاتی هستند تلاش می کنیم دارای خدمات بهتری بوده و در صورت نیاز به تعمیر هرچه سریعتر تعمیر و به محل کار برگردند.

 
  •  مراجع علمی استفاده از محصول پارس خودرو را تایید کردند

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.