دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

دکتر قالیباف با حمایت خود سهمی بسزا در تحول شرکت شهربان و حریم بان داشته اند
شریفی در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شهربان و حریم بان شهرداری تهران:

دکتر قالیباف با حمایت خود سهمی بسزا در تحول شرکت شهربان و حریم بان داشته اند

شریفی در مراسم تکریم اش از سمت مدیر عاملی شهربان و حریم بان با اشاره به فضای چالشی پیش روی شرکت در آغاز فعالیت خود در شرکت شهربان و حریم بان، تاکید کرد که باید از دکتر قالیباف تشکر ویژه داشته باشیم که با حمایت خود سهمی بسزا در هویت بخشی و بازسازی هویت شهربانان و حریم بانان و انجام جراحی تحولی در شرکت شهربان و حریم بان ایفا کردند.  

به گزارش روابط عمومی شرکت شهربان و حریم بان، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شهربان و حریم بان شهرداری تهران، صبح امروز با حضور عبداللهی معاون خدمات شهری و رییس هیات مدیره، علیرضا جاوید رییس سابق هیات مدیره و اعضای هیات مدیره سابق و جدید در محل شرکت شهربان و حریم بان برگزار شد.

در این مراسم احسان شریفی مدیرعامل سابق شرکت آخرین حرف های خود را بیان کرد. سخنانی که با شکرگزاری به درگاه خداوند و تقدیر از پدر و مادر و همسر آغاز شد و با تقدیر از اعتماد دکتر قالیباف و تلاش های خستگی ناپذیر شهربانان و حریم بانان خدوم تهرانشهر و آرزوی موفقیت برای چیذری مدیرعامل جدید شهربان و حریم بان پایان یافت.

شریفی که این روزها قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران است، با اشاره به فضای چالشی پیش روی شرکت در آغاز فعالیت خود در شرکت شهربان و حریم بان، تاکید کرد: باید از دکتر قالیباف تشکر ویژه داشته باشیم که با حمایت خود سهمی بسزا در هویت بخشی و بازسازی هویت شهربانان و حریم بانان و انجام جراحی تحولی در شرکت شهربان و حریم بان ایفا کردند.

احسان شریفی با تشریح برنامه های شرکت شهربان و حریم بان در زمینه حفظ کرامت کارکنان همچون برگزاری جشن بزرگ با حضور خانواده نیروها و برقراری ارتباط چهره به چهره با شهربانان و حریم بانان گفت: وقتی هویت و آبروی نیروها حفظ و تامین شود؛ به تعبیر دکتر قالیباف تخلفات کم می شود و امروز علاوه بر اینکه نگاه حمایتی مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر تهران با ارتقای بودجه شرکت محقق شده است؛ اصحاب رسانه نیز نگاه حمایتی نسبت به شهربانان و حریم بانان دارند.

 قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران افزود: البته در این مدت شماری از نیروها نیز به دلیل تخلفات و بی انظباطی اخراج شدند تا آبروی شهربانان و حریم بانان خدوم و زحمتکش حفظ شود.

احسان شریفی با بیان اینکه شناخت مهندس چیذری از شهرداری تهران در بهبود وضعیت شرکت شهربان و حریم بان موثر خواهد بود، گفت: حمایت قضایی از نیروهای پیمانکار برای اجرای شجاعانه قانون و اصلاح اساسنامه جدید قطعا به موفقیت شرکت شهربان و حریم بان کمک خواهد کرد.

 مدیرعامل سابق شرکت شهربان و حریم بان در پایان از همه نیروهای خدوم شرکت و پیمانکاران شرکت قدردانی کرد.

عبداللهی: از زحمات و تلاش های مهندس شریفی در دوران مسئولیت در شرکت شهربان و حریم بان قدردانی می کنم

در این مراسم، مهندس عبداللهی با تاکید بر اینکه در شهرداری تهران ماموریت های فراوانی انجام می شود اما وظایف شرکت شهربان و حریم بان به دلیل ارتباط مستقیم با مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: شهربانان و حریم بانان باید با عملکرد مثبت، بدون حاشیه و خستگی ناپذیر جایگاه شهرداری تهران در اذهان عمومی را ارتقا دهند.

 معاون خدمات شهری شهرداری تهران افزود: مردم عملکرد شهرداری تهران را با فعالیت دفاتر خدمات الکترونیک شهر و نیروهای شهربان و حریم بان و معبربان ارزیابی می کنند و علی رغم فعالیت ها و اقدامات مثبت فراوانی که انجام شده، با نقطه مطلوب و عالی فاصله داریم.

عبداللهی با اشاره به فلسفه تاسیس شرکت شهربان و حریم بان مبنی بر ارتقای خدمات شهرداری در این حوزه با برون سپاری به بخش خصوصی اظهارداشت: تدبیر شهردار محترم تهران در ایجاد شرکت شهربان و حریم بان در سال 1387 و ارتقای جایگاه و ماموریت های آن در برهه کنونی، نشان از ضرورت تلاش برای خدمت به شهروندان است.

 رییس هیات مدیره شرکت شهربان و حریم بان با قدردانی از زحمات همه مدیران شرکت از بدو تاسیس تاکنون گفت: فعالیت در شرکت شهربان و حریم بان به دلیل مسئولیت های مهمی که بر عهده دارد بسیار سخت است اما همکاران در همه سطوح تلاشی شبانه روزی برای خدمت به شهروندان و انجام وظایف محوله داشته اند.

 معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به فعالیت حدود 2200 نیروی شهربان، حریم بان و معبربان در سطح کلانشهر تهران، تصریح کرد: تکریم و توجه به نیروها ضروری است زیرا در غیر این صورت نمی توان انتظار داشت شهربانان و حریم بانان و معبربانان شهروندان را تکریم کنند؛ البته باید پایش و پالایش در زمینه جذب و فعالیت نیروها را نیز دنبال کرد.

 رییس هیات مدیره شرکت شهربان و حریم بان، پیمانکاران شرکت را امین، چشم و بازوی شهرداری تهران معرفی کرد و افزود: تامین نیروی انسانی تنها وظیفه پیمانکاران نیست بلکه مسئولیت همه موارد در حوزه سرزمینی برعهده پیمانکاران خواهد بود و شهرداری تهران در این خصوص آماده هر نوع همکاری است.

عبداللهی با بیان اینکه برای تحقق اهداف مدیریت شهری به همکاری و همدلی صمیمانه همه نیاز داریم، گفت: باید از طریق برگزاری همایش ها و دوره های آموزشی متعدد زمینه ارتقای روزافزون شرکت شهربان و حریم بان در کسب رضایت مردم، مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر تهران را فراهم کرد.

 رییس هیات مدیره شرکت شهربان و حریم بان با قدردانی از زحمات و تلاش های مهندس شریفی در دوران مسئولیت در شرکت شهربان و حریم بان، افزود: امیدواریم مهندس چیذری نیز در دوره مسئولیت جدید با بهره مندی از همه ظرفیت ها در راستای موفقیت و تعالی این شرکت گام بردارد.

 بر اساس این گزارش، عبداللهی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و رییس هیات مدیره شرکت شهربان و حریم بان در پایان سخنان خود، حکم مدیرعاملی ابوالقاسم چیذری را به وی اعطا کرد و با اهدای لوح سپاس از شریفی مدیرعامل سابق، جاوید رییس سابق هیات مدیره و اعضای سابق هیات مدیره شرکت قدردانی کرد.

جاوید: مهندس شریفی پس از تثبیت جایگاه شرکت، خود از پیشگامان تعیین تکلیف وظایف آن نیز بود

در ادامه این مراسم، علیرضا جاوید رییس سابق هیات مدیره شرکت شهربان و حریم بان در سخنانی با اشاره به تصمیم به جا و ارزشمند مدیریت شهری در ادغام شهربانان و حریم بانان با نیروهای معبربان، گفت: وظایف حوزه خدمات شهری و نظارت ساختمانی لاینفک است و متمرکزنبودن فعالیت ها در حوزه شهربانی و معبربانی هزینه های زیادی داشت که مهندس شریفی پس از تثبیت جایگاه شرکت، خود از پیشگامان تعیین تکلیف وظایف آن نیز بود.

جاوید با بیان اینکه امروز شرکت شهربان و حریم بان از نظر مالی وضعیتی شفاف دارد و پرداخت مطالبات پیمانکاران تقریبا به روز است، گفت: قطعا با توانمندی مهندس چیذری و درایت و هدایت های مهندس عبداللهی شاهد پوست اندازی تحولی و رشد جهشی شرکت شهربان و حریم بان خواهیم بود.

جاوید در پایان از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره سابق شرکت شهربان و حریم بان قدردانی کرد.

چیذری: روند جهشی خدمت به شهر و شهروندان ادامه خواهد یافت

در ادامه این مراسم، ابوالقاسم چیذری مدیرعامل جدید شرکت شهربان و حریم بان در سخنانی با تقدیر از اعتماد مدیریت شهری و مهندس عبداللهی تصریح کرد:  هر دوره مدیران عامل سابق منجر به روند تکامل شرکت شهربان و حریم بان بوده و امیدوارم در دوره جدید نیز این روند تکامل با روحیه جهادی ادامه یابد.

 مدیرعامل جدید شرکت شهربان و حریم بان افزود: توجه به سبک زندگی ایرانی و اسلامی در تعامل شرکت با نیروها و ارتباط شهربانان و حریم بانان با شهروندان و حفظ روحیه جهادی از اولویت های  اینجانب خواهد بود.

همچنین قنبرزاده  به نمایندگی از همه پیمانکاران در سخنانی از مدیریت و حسن خلق آقای شریفی تقدیر کرد و از آمادگی همه پیمانکاران جهت  اجرای هرچه بهتر برنامه های مدیریت جدید خبر داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  • دکتر قالیباف با حمایت خود سهمی بسزا در تحول شرکت شهربان و حریم بان داشته اند
محمدعلی اسدی
باسلام
از زحمات و تلاش بی وقفه حضرتعالی در شرکت شهربان و حریم بان نهایت تشکر و قدردانی خودم را ابراز میدارم. امیدوارم هرکجا که هستید همانند گذشته منشا خیر و برکات باشید.
همین بس در مورد میزان رضایت پرسنل از عملکرد جنابعالی که پس از شنیدن خبر خداحافظی شما همگی ناراحت شدند.
مهندس! مطمئنا خدمات شما در شرکت شهربان در اذهان همه پرسنل خدوم شهربان خواهد ماند و دعای ما پشت سرتان خواهد بود.
برای شما و خانواده محترمتان آرزوی عاقبت بخیری و توفیق بیش از پیش را آرزو داریم.
محمدعلی اسدی

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت