دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

تقدير احسان شریفی، شهردار شب تهران از شركت بهره برداري مترو تهران

تقدير احسان شریفی، شهردار شب تهران از شركت بهره برداري مترو تهران

احسان شریفی، قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهردار تهران به عنوان شهردار شب  تهران، در بازديد از پايانه مترو صادقیه، از انضباط ، آراستگي و برخورد مناسب كاركنان مترو تقدير و تشكر كرد.
 احسان شريفي قائم مقام معاونت توسعه منابع انساني شهرداري تهران، نيمه شب يكم تير ماه به عنوان شهردار شب تهران ، از بخشهای خدماتی شهرتهران که فعالیت شبانه دارند ، بازدید کرد. ایستگاههای تخلیه و بارگیری زباله برای دفع زباله تهران،گرم خانه ها ، فضاهای عمومی شهری ، مسابقات شبانه  فوتبال جام رمضان او نظارت بر عملکرد شهردار شب مناطق از جمله موارد مورد بازدید بود. حضور در پایان صادقیه شرکت بهره برداری مترو و آشنایی با فعالیت شبانه همکاران مترو و گفتگوی صمیمی با آنها از دیگر برنامه های شبانه بود. در این پایانه ، از سامانه شستشوی قطارها(مترو واش)؛پارکینگ مترو که سه نسل مترو وارده به کشور در آن مستقر بودند ، اتاق فرمان پایانه (سوزن بان نسل نو!)و ...  بازدید شد.
وي پس از بازديد طي نامه اي به مدير عامل شركت بهره برداري مترو تهران، از انضباط ،آراستگي و پاكيزگي در كليه بخش هاي پايانه و حضور كاركنان موظف ، همراه با روحيه نشاط و تسلط بر كار تقدير و آن را نشان دهنده حسن مديريت در اين شركت دانست.
گفتني است، فعاليت در پايانه هاي مترو شبانه روزي است و اين بخش شب ها پس از پايان سرويس دهي مترو به مسافران، مسئول كنترل كردن ايمني ، بازبيني و تعمير تمامي بخش هاي مترو از جمله قطارها و خطوط ريلي است تا مترو آمادگي لازم براي خدمات دهي مطلوب در طول روز آتي را داشته باشد.  • تقدير احسان شریفی، شهردار شب تهران از شركت بهره برداري مترو تهران

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.