دات نت نیوک
مقالات و یادداشتها
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

سه شنبه 25 تیرماه 1392 / تقدير از سه دهه خدمت صادقانه و باافتخار

سه شنبه 25 تیرماه 1392 / تقدير از سه دهه خدمت صادقانه و باافتخار


  صبح دوشنبه 24 تیرماه مادرم خانم اشرف جواهری به نهاد ریاست جمهوری دعوت شدند تا در کنار 23 نفر دیگر از بانوان فعال در امور اجرایی واجتماعی کشور از سوی آقای رییس جمهور مورد تقدیر قرار بگیرند.

ایشان سالهای ابتدایی خدمت خود را به عنوان رییس  دبیرستانهای دخترانه شکرایی اراک وپس از آن بیش از بیست سال رییس مرکز تربیت معلم زینب کبری س اراک ،4 سال در فاصله سالهای 1372 تا76 دبیر کمیسون امور بانوان استان مرکزی وپس از آن از سالهای 84 تا 92 به عنوان مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان وخانواده استان مرکزی منشاء خدمات عمیق وگسترده در خصوص تقویت بنیان خانواده وارتقاء شان ومنزلت زن بوده اند.

 

ایشان با تالیف 7 جلد کتاب ،دهها مقاله در کنفرانسهای محلی،ملی وبین المللی وصدها سخنرانی با موضوعات تربیتی،دینی واجتماعی همواره حضور فعالی در صحنه های علمی و اجتماعی داشته اند. ضمن آنکه در تمام طول فعالیت کاری خود به تدریس در دبیرستان ها ،مراکز آموزش عالی اشتغال داشته اند. در طول 35 سال خدمت صادقانه وصمیمی وحرفه ای خود همواره از سوی مردم ،نهاد های اجتماعی ومدیران اجرایی کشور مورد تقدیر قرارگرفته اند.اقدامات اجتماعی وتربیتی ایشان در طول دولت سازندگی ودولت اصلاحات نیز بارها از سوی استانداران واعضای هیات دولت مورد تقدیرقرار گرفته است واکنون- در آستانه بازنشستگی - که پس از 35 سال خدمت مداوم  از سوی رییس جمهور لوح سپاس دریافت داشته اند،خداقوتی است به یک دوره افتخار آمیز خدمت .

جا دارد این موفقیت بزرگ را به ایشان که در کنار همه مسوولیتهای اجتماعی،همیشه به عنوان یک مادر خوب، مهربان، امین، دلسوز، راهگشا، دوست داشتنی، خوشرو، مدیر و مدبر در خانه ایفای نقش داشته اند تبریک بگویم و بگویم با افتخار "دستتان را می بوسم".

Article Rating

  • سه شنبه 25 تیرماه 1392 / تقدير از سه دهه خدمت صادقانه و باافتخار

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.