دات نت نیوک
اخبار
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

شناسایی فرصت های جدید سرمایه گذاری با نگاهی تخصصی و کارشناسانه
شریفی در اولین جلسه شورای مدیران خواستار شد:

شناسایی فرصت های جدید سرمایه گذاری با نگاهی تخصصی و کارشناسانه

مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در اولین جلسه شورای مدیران صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران و شركت های تابعه بر لزوم شناسایی فرصت های جدید سرمایه گذاری و تسری نگاه کارشناسی بدون ملاحظه و تخصصی به تمام مراحل اجرای امور تاکید کرد.

    

به گزارش روابط عمومی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، جلسه شورای مدیران موسسه در تاریخ یکشنبه 5 دی ماه 95 با حضور شریفی مدیر عامل موسسه،  مدیران و مشاوران ستادی و مدیر عامل شرکت های تابعه  برگزار شد
شریفی در این جلسه گفت: کارشناسی بدون ملاحظه و منتقدانه منطبق با علم ضروری است و امیدواریم با تسری این نگاه زمینه رفع مشکلات و شناسائی فرصت های  جدید سرمایه گذاری رافراهم کنیم.
وی با اشاره به حمایت ارکان مجموعه مدیریت شهری از صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران گفت: از این حمایت باید در جهت اعتماد سازی هرچه سریعتر کارکنان به نحو احسنت استفاده کرد تا در دراز مدت شاهد ارتقا ء بهره وری و سودآوری   برای همکاران خدوم شهرداری تهران باشیم.
 در این جلسه مسعود میعاد فر عضو هیأت مدیره صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران به تشریح اهم فعالیت های صندوق در حوزه بلند مدت و کوتاه مدت  پرداخت و اذعان داشت: با استقرار مکانیزم ارزیابی و بررسی فرصت های جدید اقتصادی پیش روی، نگاهی تخصصی، کامل و جامع به طرح ها و پیشنهادات جدید در حوزه سرمایه گذاری  صورت خواهد گرفت.
در پایان آقای عباس محی الدین بهمن آباد به عنوان مشاور عالی مدیر عامل  صندوق و آقای محمدحسین باغستانی به عنوان مشاور و مدیر  دفتر مدیر عامل معرفی شدند  و از زحمات آقای حمید روحانی فرد در سمت مشاور و مدیر دفتر مدیر عامل تشکر شد.
همچنین در این جلسه مدیران عامل شرکت های تابعه و برخی از مدیران مؤسسه گزارشی از فعالیت های خود ارائه دادند.

 
  • شناسایی فرصت های جدید سرمایه گذاری با نگاهی تخصصی و کارشناسانه

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.