دات نت نیوک
در نگاه دیگران
 • جزییات مطلب
 • تصاویر پیوست
 • ارسال نظر

خانواده ی بزرگ و شریف شهربان و حریم بان تهران

خانواده ی بزرگ و شریف شهربان و حریم بان تهران

احسان شریفی از مردادماه 1392 تا اسفند ماه 1393 به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان تهران فعالیت داشت. در این دوره تمام سعی وی احیای دوباره شرکت، تعریف هویت جدید سازمانی و ایجاد امید و آگاهی در پرسنل بیش از هزار نفری شرکت شهربان و حریم بان بود که شرح کامل آن را در بخش یادداشت ها و با عنوان "تجربه مدیریت شرکت شهربان و حریم‌بان" می خوانید. شریفی در آخرین روز حضورش در شرکت به همه پرسنل پیام خداحافظی به متن زیر فرستاد:

به نام خدا

همکار عزیز

مراتب قدرشناسی خود را از همراهی و تلاشتان در طول دوره مسئولیتم در شهربان و حریم بان به حضورتان تقدیم می کنم.

ضمن خداحافظی و طلب حلالیت به دعای خیرتان امیدوارم.

احسان شریفی

 
 به عنوان یک دستاورد مدیریتی ارزشمند و به پاس ارج نهادن به روحیه قدردانی که در شهربانان و حریم بانان شریف تهران به یادگار برای احسان باقی ماند؛ در ادامه پاسخ به این پیام و واکنش همکاران در سطوح مختلف(که عمدتا به صورت پیامکی ارسال شده است) را به خداحافظی وی از شرکت شهربان و حریم بان می خوانید:


 • برادر ارجمند جناب آقای شریفی
      با سلام،جایگاههای اداری فرصتی برای خدمت به نظام ومردم عزیز می باشند،و این توفیقی است که در مقاطع مختلف در جایگاههای متفاوت نصیب انسان می شود.برای جنابعالی توفیق خدمت در عرصه های مختلف اداری وخانوادگی را خواهانم.(داریانی،معاون منابع انسانی شهرداری تهران)
     
 • بسمه تعالی
      هر آن کس خدمت جانان به جان کرد                   به گیتی نام خود را جاودان کرد

      جناب آقای   مهندس  شریفی

      درود بر شما و اندیشه ی توانایتان، درود بر دستان خلاق و سازنده اتان . اینجانب به نمایندگی از پرسنل شهربان منطقه۱۶ ، بدین وسیله کمال تشکر و قدردانی را از تلاشها و زحمات مدبرانه حضرتعالی که در ظل توجهات حضرت حق تعالی و نایب برحقش امام زمان (عج)موجبات هویت بخشی و بازسازی هویت شهربانان را فراهم نمودید  و نیز بها دادن  به تمامی کارکنان زیر مجموعه تان را ارج نهاده ، شما را می ستاییم و از ایزد منان، توفیقات دو چندان شما را  در عرصه های مختلف زندگی و خدمت به خلق تمنا داریم.
      (مدیر اجرایی منطقه 16)
       
     
 • باسلام و عرض ادب فراوان
      «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق»
      بدین وسیله نهایت مراتب قدردانی و سپاس را از دلسوزی، تلاش و کوشش حضرتعالی را در افزایش جایگاه و تثبیت شرکت شهربان و بهبود وضعیت رفاهی و تکریم کارکنان و خانواده های پرسنل و همچنین نگاه بزرگوارنه حضرتعالی نسبت به بنده را اعلام میکنم.
      حمایت ها و عملکرد شما هیچگاه از اذهان بنده و همکارانم پاک نخواهد شد. پس از دریافت پیامک خداحافظی جنابعالی همانگونه که انتظار هم میرفت ناراحتی و غم در چهره عوامل از این خبر هویدا بود.
      اولین باری بود که مشاهده میکردم پس از رفتن مدیری عوامل زیردست از رفتن مدیرشان ناراحت و برای او و خانواده اش دعای خیر می نمایند.
      باینکه افتخار همکاری نزیک و بهره بردن از تجریبات گرانبهایتان را بدست نیاوردم ولی مدیریت حضرتعالی الگوی خوب برایم فراهم نمود.
      از طرف همه پرسنل شهربان، حریم بان، موتورسوار و کاربر منطقه 18 از شما سپاسگزاریم

     
 • باسلام و احترام ،،درطول بیست وچهار سال گذشته که مشغول کار اجرایی بوده ام برای اولین بار وآنهم در دوره همکاری با مجموعه تحت مدیریت جنابعالی بوده است که بدون تحمل خسارت وضرر وزیان مادی ومعنوی ، توانستم سالم ،شفاف،آرام وبدور از هرگونه روابط ناسالم کار کنم که آنهم بدلیل پاکدستی،ایمان وسالم کار کردن جنابعالی بوده است..که برایم باعث افتخار وغرور میباشد...بنده هم از تمام الطاف ومحبتهای بدون چشم داشت جنابعالی سپاسگزارم وبرای شما وخانواده محترمتان آرزوی تندرستی،شادکامی،سرافرازی ورزق وروزی مستمر وحلال دارم...همیشه در خدمتگزاری آماده ام.(یکی از پیمانکاران)
     
 • جناب مهندس شریفی عزیز
      با سلام
      بابت تمام کار ها و محبت هایی که در طول این مدت برای ما انجام دادین کمال تشکر و قدردانی را دارم و از خدای مهربان توفیق روز افزون و پیشرفت در تمامی مراحل زندگی را برای شما دارم
      باعث افتخار بنده است که در این دوره از عمرم شاگرد و کارمند شما بودم.(از کارمندانم شرکت)
     
 • استاد گرانقدر جناب مهندس شريفي عزيز. حضرتعالي به حقير و ساير پيمانكاران عنايت داشته و داريد. بي شك يكي از بهترين دوران زندگي خدمتيم دوران مديريت شما ميباشد. جنابعالي ايينه تمام عيار يك بچه مسلمان واقعي هستيد، مديريت پويا صبوري، اعتماد به مديران زيرمجموعه، احترام به كاركنان، رسيدگي به خواسته هاي بحق پرسنل و پيمانكاران، برخورد حسنه و حسن خلق ازخصوصيت بارز حضرتعالي ميباشد كه ما همگي بعنوان شاگرد از شما ياد گرفتيم .از خداوند مهربان ارزوي سلامتي و شادابي توام با موفقيت ، بهروزي وعاقبت بخيري برايتان ارزومندم. (یکی از پیمانکاران)
       
     
 • باسلام " دوران طلایی شهربان با حضور شما فراموش ناشدنی هست ، در هر مقام و منصبی برای شما بزرگوار آرزوی موفقیت و سلامت دارم" (یکی از شهربانان)
      درامان خدا و ممنون ازشما. هرجاهستیدموفق باشید.(یکی از شهربانان)
       
     
 • خداخیرت بده آقای شریفی من که ازت راضیم خداهم ازت راضی باشه موفق باشی. (یکی از شهربانان)
       
     
 • جونه عزیزت نرو ما از شما فقط راضی بودی . (یکی از شهربانان)
       
     
 • سلام جناب دکتر بابت همه تلاشهای دلسوزانه از شما سپاسگذارم. (یکی از شهربانان)
       
     
 • خدا پدرو مادرشوبیامرزه مرد بود وهست. (یکی از شهربانان)
       

 • خانواده ی بزرگ و شریف شهربان و حریم بان تهران
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.