دات نت نیوک
مقالات و یادداشتها
  • جزییات مطلب
  • تصاویر پیوست
  • ارسال نظر

یکشنبه 29 دی ماه 1392،همزمان با عید میلاد پیامبر اعظم(ص)/ قشم جزیره زیبایی ها

یکشنبه 29 دی ماه 1392،همزمان با عید میلاد پیامبر اعظم(ص)/ قشم جزیره زیبایی ها


چند روز گذشته فرصتی پیش آمد که به اتفاق خانواده به جزیره قشم سفر کنیم.برای من که چند سالی را در کیش زندگی کرده ام ،تصویر قشم،مبهم ،در حال توسعه و فاقد فرصتهای تفریحی بود.این تصویر،در مطالعاتی که راجع به منطقه آزاد قشم داشتم و نیز دو سفری که پیش تر به آن جزیره بزرگ انجام داده بودم ،آرام –آرام در ذهنم شکل گرفته بود.
اما در این سفر خیلی از چارچوبهای قبلی شکست و "قشم"ی دیگر در ذهنم نقش بست.اگر چه محرومیتها و توسعه نایافتگی ها در کنار لجاجتها ،سرکشی ها وقانون شکنی های عده ای، شوتی، همچنان وجود دارد،اما جزیره قشم سرشار از فرصتهای گردشگری ناب و دیدنی است.اگر فرصتهای سرمایه گذاری بسیاری هم در آن دیده می شود و پروژه های بزرگی در حال ساخت وساز می باشد.

دیدن دولفینهای آزاد ، که در امواج دریا بدون هراس از انسانها ، همچنان جست و خیز می کنند ، جزیره زیبای هنگام با مردمان خونگرم و خلاقش ، دره ستاره ها و جنگل حراء و طبیعت بی مثالش و دره چاهکوه ، که یادگار یک گسل بزرگ در آن جای دارد(شکاف بزرگ در درون کوه) و دیدن پرندگان بسیار زیبای دریایی وشکاری و ... در هوایی بهاری وبهشتی از جاذبه های بی مثال قشم است.


 

از شما دعوت می کنم که چند عکس را درآلبوم در نگاه من ببینید(حدود 40 قطعه) ،شاید تمایلتان برای بازدید از قشم قبل از پایان همین سال بیشتر شود.5Article Rating

  • یکشنبه 29 دی ماه 1392،همزمان با عید میلاد پیامبر اعظم(ص)/ قشم جزیره زیبایی ها
زهرا فراهانی
باسلام واحترام ، عکسهای زیبایی بود مخصوصا عکسهای زیبای جنگل حرا ، برای من که فقط درحدپروژه دانشگاهیم باحرا آشنا بودم دیدن این عکسهای زیبا خالی ازلطف نبود .
فاطمه شهبازی
عکس هاتون بسیار زیبا بود...

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: